Menu

Znany aktor ma pomysł, jak walczyć z rozprzestrzeniającym się strachem

Znany aktor ma pomysł, jak walczyć z rozprzestrzeniającym się strachem
John Krasinski myśli pozytywnie! (Fot. PAP/EPA)
Hollywoodzki gwiazdor John Krasiński wystartował na YouTubie z nowym show 'Some Good News', w którym jako prezenter przedstawia same pozytywne wiadomości - z USA i całego świata. Informacje podsuwają mu śledzący go w mediach społecznościowych fani.
Reklama

Kilka dni temu aktor za pośrednictwem Twittera poprosił swoich fanów, by podzielili się historiami, które w ostatnim czasie wprawiły ich w dobry nastrój, albo wywołały u nich uśmiech. Właśnie się wyjaśniło, jak plan się za tym krył. Krasinski umieścił na YouTubie pierwszy odcinek swojego autorskiego serwisu informacyjnego "Some Good News" ("Dobre wiadomości”) .

Jak wygląda program? Aktor w garniturze zasiada w studiu zaaranżowanym w domowych warunkach, w dłoniach trzyma plik kartek, a za plecami ma logo swojego programu, które namalowała jego córka.

W pierwszym odcinku opowiadał m.in. o tym, w jaki sposób ludzie na całym świecie wyrażają swój podziw dla pracowników służby zdrowia walczących z pandemią koronawirusa. Dawał przykłady tego, jak sąsiedzi pomagają sobie nawzajem w potrzebie. Wspomniał też o wzruszających spotkaniach między członkami rodzin, którzy byli przedzieleni szybą, z powodu kwarantanny.

Ponadto prowadzący miał w programie dwóch gości. Przy użyciu komunikatora wideo najpierw połączył się ze Stevem Carellem. Obaj aktorzy pracowali ze sobą wcześniej na planie kultowego serialu NBC pt. "Biuro”. Koledzy wymieniali się wspomnieniami z czasów, gdy udzielali się w tej produkcji. Krasinski zauważył, że w marcu minęło 15 lat od premiery "Biura”. Później prowadzący połączył się z Coco, 15-latką z Kalifornii, która wróciła do domu po zakończeniu chemioterapii.

Po zakończeniu audycji aktor wstał od stołu, ujawniając, że prowadził program w kolorowych szortach.

Czy powstaną kolejne odcinki "Some Good News”? Jest taka nadzieja, bo w napisach końcowych pojawia się zdanie "Być może zrobimy to ponownie”.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.05.2020
GBP 5.054 złEUR 4.523 złUSD 4.150 złCHF 4.269 zł

Sport


Sport

Reklama