Menu

Selena Gomez napisała wiadomość do Zuckerberga!

Selena Gomez napisała wiadomość do Zuckerberga!
Selena Gomez ma dość... (Fot. PAP/EPA)
28-letnia piosenkarka nie zrobiła tego jednak w błahym celu. Ma dość rasizmu i braku tolerancji szerzących się na serwisach społecznościowych. Interweniuje więc u tych, którzy są w stanie temu przeciwdziałać.
Reklama

Artystka nie przebierała w słowach. "Facebook i Instagram są wykorzystywane do szerzenia nienawiści, dezinformacji, rasizmu i fanatyzmu" - napisała Selena Gomez w swojej wiadomości. Dodając, że wzywa do zatrzymania tego procederu zarówno Marca Zuckerberga, jak i Sheryl Sandberg, która jest główną zarządzającą serwisów.

Aby mieć pewność, że jej wiadomość nie zginie w natłoku innych, podzieliła się jej treścią na swoim profilu instagramowym. Aby podkreślić, jak ważne są jej działania, dodała, że do wyborów zostało zaledwie 50 dni. Dezinformacja staje się zatem szczególnie groźna w obliczu tak krótkiego czasu, który pozostał do wyborów.

Gwiazda, pisząc tę wiadomość, dołączyła do protestu innych celebrytek - między innymi Kim Kardashian. 

Komentarze
  • Era
    20 września, 21:00

    Mądrzy ludzie rezygnują z tego lewackiego Big Brathera, gdyby wszyscy usunęli konta to by komuś szybko biznesik upadł a ludzie by rozumu nauczyli tego Marca Zuckerberga. Ja wykasowałam i nie chce być w gronie STADA BARANÓW ogłupionych przez to lewactwo.

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.10.2020
GBP 5.061 złEUR 4.577 złUSD 3.866 złCHF 4.273 zł

Sport


Sport

Reklama