Menu

Sarah Jessica Parker tworzy własne randkowe show

Sarah Jessica Parker tworzy własne randkowe show
Aktorka zaanagażowała się w nietypowy projekt telewizyjny... (Fot. Getty Images)
'Swipe swap' to nowy program dla osób szukających miłości, który wkrótce będzie emitowany w jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych. W tworzenie tego show, które powstaje we współpracy z producentami 'Love Island', zaangażowana jest Sarah Jessica Parker.
Reklama

Program "Swipe swap" będzie przypominać inny popularny w USA format - "Zamieńmy się żonami", w którym małżeństwa wymieniały się partnerami na dwa tygodnie, żeby sprawdzić, jak się żyje w innych rodzinach. Tym razem osoby poszukujące swojej drugiej połówki będą mogły "przetestować" kandydatów, wprowadzając się do ich domów. „Swipe Swap to eksperyment społeczny, w którym dwoje singli zamienia się mieszkaniami, żeby wypróbować, czy odpowiada im styl życia potencjalnego partnera" - informują producenci show.

Na przebywaniu w cudzym domu się nie skończy, bo uczestnicy będą także odwiedzać ulubione miejsca potencjalnych partnerów, a także poznawać ich rodzinę i przyjaciół. Na potrzeby tworzenia tego formatu współpracę z firmą producencką ITV America podjęła Sarah Jessica Parker.

Na razie nie ujawniono, czy aktorka będzie gospodynią programu, na pewno jednak zajmie się jego produkcją. 55–letnia Parker wciąż jest najbardziej znana z serialu HBO "Sex w wielkim mieście", w którym przez sześć lat wcielała się w postać Carrie Bradshaw, dziennikarki piszącej o relacjach damsko–męskich.

Program "Swipe swap" będzie emitowany na antenie stacji Lifetime. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.08.2020
GBP 4.869 złEUR 4.399 złUSD 3.723 złCHF 4.091 zł

Sport


Sport

Reklama