Menu

Ryan Reynolds radzi rodzicom dzieci, które uczą się w domu, by pili więcej...

Ryan Reynolds radzi rodzicom dzieci, które uczą się w domu, by pili więcej...
Aktor z żoną - także aktorką, Blake Lively. (Fot. PAP/EPA)
Popularny aktor, a do niedawna także współwłaściciel firmy produkującej alkohol, opublikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcie ginu. Trunek jest znany fanom Reynoldsa, nowością jest jednak to, że będzie sprzedawany w większej butelce. Aktor żartuje, że ta zmiana to ukłon w stronę rodziców dzieci, które z powodu pandemii mają zdalne nauczanie. Większa ilość trunku ma pomóc ich rodzicom...
Reklama

Choć Reynolds w sierpniu sprzedał udziały w Aviation American Gin koncernowi Diageo, nadal zarabia na promocji trunku produkowanego przez tę firmę. Aktor przedstawił nową wersję tego produktu. Gin jest ten sam, ale w większej butelce. Jak podaje serwis people.com, 43-letni aktor w zabawnej reklamie przekonuje, że ta większa butelka znacznie ułatwi przetrwanie pandemii rodzicom, których dzieci nie chodzą do szkoły, tylko mają zdalne lekcje.

"Aviaton American Gin: Edycja Home School pomoże przejść przez geografię w klasie czwartej, nową matematykę - czymkolwiek ona jest - oraz w powrocie do własnych, dawno zapomnianych szkolnych traum" - przekonuje w reklamie aktor. Gdy spot dobiega końca, w tle słychać szkolny dzwonek, a Ryan Reynolds cedzi przez zęby, że najgorsze jest gimnazjum.

Aby upewnić swoich fanów, że nie jest to jego kolejny żart, zamieścił zdjęcie ginu na swoim profilu instagramowym. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.10.2020
GBP 5.077 złEUR 4.588 złUSD 3.873 złCHF 4.271 zł

Sport


Sport

Reklama