Menu

Powstała parodia serialu "Z kamerą u Kardashianów”

Powstała parodia serialu "Z kamerą u Kardashianów”
Kendall wcale się nie zdenerwowała tą parodią... (Fot. PAP/EPA)
W niedzielę 24 maja na platformie Quibi rozpoczęto emisję serialu o rzekomym bliźniaku Kendall Jenner, Kirbym Jennerze. Ten performer od lat publikuje w sieci przerobione zdjęcia z Kardashiankami, które mają świadczyć o tym, że jest członkiem słynnego klanu. Produkcja nosi tytuł 'Kirby Jenner'.
Reklama

Kirby Jenner uważany jest za mistrza Photoshopa. W bardzo realistyczny sposób przerabia zdjęcia top modelki Kendall Jenner, doklejając do nich swoją postać. Robi to, bo twierdzi, że jest bliźniakiem Kendall, co oczywiście jest nieprawdą. Ten prosty pomysł przyniósł komikowi sporą sławę. W ciągu pięciu lat dorobił się on niemałego grona fanów - jego konto na Instagramie @kirbyjenner obserwuje ponad 1,3 mln osób. Aktor nie wyjawił, jakie jest jego prawdziwe nazwisko.

Poczynania Kirby'ego zyskały też uznanie samej Kendall, która stwierdziła, że jego performance jest niesamowity. Kardashianki nie poszły z nim na wojenną ścieżkę, wprost przeciwnie – rozpoczęły z nim współpracę. W niedzielę 24 maja na internetowej platformie Quibi wystartował serial "Kirby Jenner", którego producentami wykonawczymi są Kendall i Kris Jenner.

Kim i Kendall zdecydowanie mają głowę do interesów. (Fot. PAP/EPA)

Serial jest parodią znanego formatu "Z kamerą u Kardashianów". Dokumentuje codzienne życie Kirby’ego. U boku komika oczywiście nie zabraknie jego "sióstr" - Kim, Khloe, Kourtney, Kylie i Kendall oraz ich "mamy", Kris. W klipie reklamującym serial, Kim nazywa Kirby’ego największą tajemnicą Kardashianów. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.07.2020
GBP 4.956 złEUR 4.467 złUSD 3.976 złCHF 4.202 zł

Sport


Sport

Reklama