Menu

Polskie gwiazdy rozpoczęły sezon urlopowy. Gdzie wypoczywają?

Polskie gwiazdy rozpoczęły sezon urlopowy. Gdzie wypoczywają?
Chorwacja to popularny kierunek wakacyjny. (Fot. Getty Images)
Nasi celebryci raczej nie boją się pandemii koronawirusa. Tak przynajmniej wynika z tego, jakie wybierają kierunki wakacyjnego wypoczynku. Podczas gdy ogromna większość Polaków deklaruje, że ze względu na pandemię spędzi wakacje w kraju, gwiazdy ruszyły za granicę.
Reklama

W polskim show-biznesie zaczęło się wakacyjne poruszenie. Po ponad trzymiesięcznej izolacji związanej z pandemią koronawirusa nasi celebryci pragną odmiany i wyjeżdżają z domów. Jedną z pierwszych polskich gwiazd, które odważyły się na wyjazd za granicę była Agata Młynarska, która wraz z mężem i rodziną od ponad dwóch tygodni przebywa w Hiszpanii. "Okazuje się, że przejazd przez Europę jest bezpieczny, na granicach nie ma problemu, a wszyscy do siebie uśmiechają się spod maseczek" - napisała dziennikarka na Instagramie pod koniec czerwca.

Z początkiem lipca na podbój Europy ruszyły kolejne celebrytki. Izabela Janachowska w miniony weekend pochwaliła się zdjęciem z Majorki. Prezenterka w złotym bikini relaksuje się nad basenem. Z kolei Natalia Siwiec wybrała Grecję. "Spełniło się. Mykonos z najlepszymi ludźmi" - napisała kilka dni temu na Instagramie pod zdjęciem przedstawiającym spektakularny widok z tarasu. Od kilku tygodni na tej samej wyspie razem z całą rodziną przebywa Nicole Sochacki–Wójcicka, czyli popularna Mama Ginekolog. Blogerka i lekarka relacjonuje na Instagramie niemal każdą minutę ze swoich wakacji, czym zachwyca jedne, a irytuje inne fanki.

Grecję wybrała również Beata Śniechowska, zwyciężczyni MasterChefa, która na sąsiadującym z Mykonos Santorynie spędziła swoje urodziny. Pod jednym ze zdjęć wyjaśniła, że tygodniowy urlop to część urodzinowego prezentu od ukochanego. "Nie wiem, kim byłam w poprzednim życiu, ale w obecnym jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie" - napisała.

Jezioro Niegocin w Giżycku. (Fot. Getty Images)

Z kolei Sonia Bohosiewicz wybrała się na krótki babski wypad na chorwacką wyspę Hvar. "33 h na miejscu, 12 h do domu i o… jeszcze wczoraj jadłam kalmary, a dzisiaj niedzielny rosołek" - napisała aktorka na Instagramie. Zapowiedziała też, że to na szczęście nie koniec jej wakacyjnych wojaży.

Wśród polskich gwiazd nie brakuje też miłośniczek rodzimych atrakcji. Joanna Moro i Anna Gzyra spotkały się na Mazurach. Ta pierwsza urlop już skończyła i wróciła do Warszawy. Codzienną dawkę mazurskich widoków wciąż zapewnia za to Joanna Moro. "Znowu natura! Od dziecka żyję na łonie przyrody, żyję z tą przyrodą w symbiozie. Obserwuję, doświadczam, próbuję, cała w nią wchodzę… w wodę, piasek, w drzewa – z żukami, mrówkami, ślimakami od zawsze jesteśmy za pan brat" - wyznała podekscytowana aktorka.

Z kolei nad polskim morzem można spotkać Małgorzatę Kożuchowską i Olgę Bołądź. Kożuchowska cieszy się wspólnym czasem z synem i psem, a Bołądź zachwala spływ kajakowy Piaśnicą, której ujście do Bałtyku znajduje się w popularnych wśród gwiazd Dębkach. Jako że lipiec dopiero się zaczął, możemy być pewni, że urlopowe zdjęcia i zwierzenia będą dominującym tematem najbliższych tygodni, bo gwiazdy uwielbiają się chwalić kuszącymi widokami.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.08.2020
GBP 4.869 złEUR 4.399 złUSD 3.723 złCHF 4.091 zł

Sport


Sport

Reklama