Menu

Patrick Dempsey oskarżony o terroryzowanie współpracowników!

Patrick Dempsey oskarżony o terroryzowanie współpracowników!
Okazuje się, odtwórca roli Shepherda w niczym nie przypomina swojego szlachetnego bohatera. (Fot. PAP/EPA)
Za kilka dni ukaże się książka ukazująca kulisy powstania 'Chirurgów', jednego z najpopularniejszych amerykańskich seriali ostatnich lat. Z udostępnionego właśnie przez 'The Hollywood Reporter' fragmentu publikacji dowiedzieć się można m.in., że uwielbiany przez widzów odtwórca roli dr Dereka Shepherda notorycznie zastraszał współpracowników...
Reklama

Występ w "Chirurgach" pozostaje dla Patricka Dempseya jedną z najważniejszych pozycji w aktorskim portfolio. Rola Dereka Shepherda, utalentowanego neurochirurga o złotym sercu, zagwarantowała mu międzynarodową popularność i sympatię widzów. Za swoją kreację otrzymał nagrodę People’s Choice oraz nominację do Złotego Globu. Gdy w 11 sezonie produkcji Derek zmarł w wyniku obrażeń doznanych wskutek wypadku samochodowego, widzowie wpadli w histerię i domagali się przywrócenia ukochanej postaci. Powstała wówczas petycja, którą podpisało kilkadziesiąt tysięcy załamanych "żałobników".

Jak się jednak okazuje, odtwórca roli Shepherda w niczym nie przypomina swojego szlachetnego bohatera. Tak twierdzą jego koledzy z planu "Chirurgów", z którymi rozmawiała Lynette Rice, autorka książki "How to Save a Life: The Inside Story Of Grey’s Anatomy" o kulisach tworzenia tego serialu.

Jak wynika z udostępnionego przez "The Hollywood Reporter" fragmentu publikacji, Dempsey szybko zdobył ogromną popularność, zwłaszcza wśród żeńskiej części widowni. To sprawiło, że stał się ulubieńcem producentów i scenarzystów serialu. Wielką słabość miała do niego przede wszystkim twórczyni produkcji, Shonda Rhimes. Aktor, wykorzystując to, że ma mocną pozycję w ekipie, regularnie dopuszczał się mobbingu na planie zdjęciowym.

"Shonda zwykła mawiać, że jest mężczyzną idealnym. Na początku wszyscy go kochali. Ale Patrick nie lubił niedogodności związanych z codziennym przychodzeniem do pracy i wykonywaniem poleceń. Na pewnym etapie doszło do tego, że terroryzował wszystkich ludzi na planie. U niektórych członków obsady pojawiły się objawy zespołu stresu pourazowego" - wspomina na kartach książki producent wykonawczy serialu, James D. Parriott.

Karygodne zachowanie Dempseya doprowadziło ponoć do konfliktu z jego serialową ukochaną, a później żoną, Ellen Pompeo. „Bardzo zależało jej na tym, by zachować pełen profesjonalizm. Ciągłe narzekanie Patricka mocno ją denerwowało. Myślę, że Shonda w końcu dostrzegła, co się dzieje i postanowiła się go pozbyć, uśmiercając jego postać" - ujawnia Parriott.

Książka "How to Save a Life: The Inside Story Of Grey’s Anatomy" zadebiutuje na rynku wydawniczym już 21 września.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.10.2021
GBP 5.4327 złEUR 4.5841 złUSD 3.9428 złCHF 4.2637 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama