Menu

Niezwykłe nominacje filmowe MTV

Niezwykłe nominacje filmowe MTV
Gala rozdania tych nagród odbędzie się 17 czerwca w Santa Monica w Kalifornii. (Fot. Getty Images)
Oscary albo festiwal w Cannes przyzwyczaiły nas do takich kategorii jak najlepsza rola męska, żeńska, rola drugo planowa, najlepsza scenografia. Ale gdzie można dostać nagrodę za najlepszy pocałunek, najlepszą scenę walki czy najbardziej przerażającą rolę? Tylko w MTV.
Reklama

W kategorii najlepszy pocałunek nominowani zostali m.in. Camila Mendes i Charles Melton, bohaterowie serialu "Riverdale", którzy są zgraną paczką także poza ekranem... Spędzają ze sobą mnóstwo czasu, imprezując i wyjeżdżając razem na wakacje. Nie dziwi, że pocałunek w ich wykonaniu podoba się nastoletnim widzom...

W tej kategorii nie mogło też zabraknąć bohaterów brytyjskiego serialu "Sex Education" - Ncuti Gatwa i Connor Swindells.

Nominacje MTV za najlepsze sceny walki otrzymały "Avengers: Koniec gry", "Kapitan Marvel", "Gra o tron", "RBG" i - co specjalnie nie dziwi - "WWE Wrestlemania".

Zastanawialiście się kiedykolwiek, która rola spośród obejrzanych w kinie czy telewizji była najbardziej przerażająca? MTV nominowało w tej kategorii m.in. Alexa Wolffa z obrazu "Dziedzictwo. Hereditary", Lindę Cardellini z "Topielisko. Klątwa La Llorony" i - uwaga! - Sandrę Bullock z "Nie otwieraj oczu".

Z kolei nominacje za rolę komediową otrzymali m.in. Awkwafina z "Bajecznie bogaci Azjaci", John Mulaney z "Big Mouth", Marsai Martin z "Little" i Zachary Levi z "Shazam!".

Kultowe "Avengers: Endgame" ma szansę na nagrodę za najbardziej efektowne walki. (Fot. Getty Images)

W kategorii najlepszy czarny charakter nominacje powędrowały m.in. do Jodie Comer ("Obsesja Eve"), Joseph Fiennes ("Opowieść podręcznej"), Josh Brolin ("Avengers: Koniec gry").

Najlepszy bohater z prawdziwego życia to, według nominacji MTV, m.in. Alex Honnold "Free Solo: ekstremalna wspinaczka", Roman Reigns "WWE SmackDown" i Serena Williams – "Being Serena".

W galerii najlepszych bohaterów znaleźli się Brie Larson "Kapitan Marvel", John David Washington "Czarne bractwo. BlacKkKlansman", Maisie Williams "Gra o tron", Robert Downey Jr. "Avengers: Koniec gry" i ponownie Zachary Levi "Shazam!".

Najlepszy film zostanie wyłoniony spośród "Avengers: Koniec gry", "Czarne bractwo. BlacKkKlansman", "Spider-Man Uniwersum", "Dla wszystkich chłopców, których kochałam" i "To my".

W kategorii najlepsza rola filmowa nominacje otrzymali Amandla Stenberg "Nienawiść, którą dajesz", Lady Gaga "Narodziny gwiazdy", Lupita Nyong’o "To my", Rami Malek "Bohemian Rhapsody" i Sandra Bullock "Nie otwieraj oczu". 

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 09.07.2020
GBP 4.991 złEUR 4.474 złUSD 3.949 złCHF 4.208 zł

Sport


Sport

Reklama