Menu

Natura, zdrowie i uroda na wyciągnięcie ręki!

Natura, zdrowie i uroda na wyciągnięcie ręki!
Od ciekawych publikacji, poprzez naturalne kosmetyki i suplementy oraz zabiegi - kolejne targi zapowiadają się równie ciekawie jak ostatnie... (Fot. AJC/Londynek.net)
Już 21 i 22 września odbędą się w Londynie XI Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki NATURA - ZDROWIE - URODA. Organizatorzy tradycyjnie zapraszają do Polskiego Ośrodka Społeczno-Kulturalnego na Hammersmith.
Reklama

Na odwiedzających czekać będą wybitni specjaliści stosujący różne metody i terapie, służące rozwojowi osobistemu i duchowemu, zdrowiu duszy i ciała. Dodatkowo będzie możliwość zakupu mnóstwa naturalnych kosmetyków, suplementów, urządzeń do badania stanu organizmu, biżuterii, kamieni, a również bardzo modnych torebek ekologicznych.

Atrakcją z pewnością będzie także komputerowe sprawdzenie odporności swojego organizmu i zbadanie alergenów. 

Każdy, kto zakupi bilet na targi, może również liczyć na zaspokojenie swojej wiedzy na tematy zdrowia i rozwoju duchowego podczas towarzyszących wydarzeniu wykładów.

Wśród zaproszonych gości są m.in.:

- Izabela Trędowicz – jasnowidz, poetka, podróżniczka, która stworzyła metodę ,,Love life”, która uczy, jak pracować z energią, jak ją rozwijać, jak ,,przyciągać” to czego pragniemy.

- Alex Polanski z Life Improvement Institute. Naturopata i promotor zdrowia oraz długowieczności.

- Bogdan Głowacki z firmy n-Projekt - jedyny właściciel i twórca technologii n-Water zmieniającej struktury fizyczne wody.

- Noah - Kamil Borowski znany z kanału Noah na YouTube, który zajmuje się tematyką Prawa Przyciągania, rozwoju duchowego, jak i osobistego.

- Dr Piotr Gutowski – lekarz, psychiatra, ekspert hipnozy, hipnoterapeuta, specjalista medycyny naturalnej, wykładowca i trener sukcesu, doradca personalny firm i sportowców.

- Basia Miedziak – kreatorka naturalnej kosmetyki z zielonej glinki z całą gamą innych nowych kosmetyków z różnych glinek.

Więcej informacji na temat targów: https://londynek.net/url/?i=2493

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 08.07.2020
GBP 4.970 złEUR 4.474 złUSD 3.967 złCHF 4.212 zł

Sport


Sport

Reklama