Menu

"Najnowszy klip" Dawida Podsiadły w wersji akustycznej

"Najnowszy klip" Dawida Podsiadły w wersji akustycznej
Dawid Podsiadło - polska supergwiazda! (Fot. Facebook/Dawid Podsiadło)
Dawid Podsiadło zapowiedział nowy projekt Leśna muzyka - będzie to pierwsza akustyczna trasa w jego karierze. Próbkę tego, co czeka fanów, daje nagrany na żywo podczas sesji w Tatrach utwór Najnowszy klip, który właśnie trafił do sieci.
Reklama

Dawid Podsiadło zaprezentował akustyczną wersję utworu "Najnowszy klip". Wokaliście towarzyszą Jacek Chrzanowski - bas akustyczny, Piotr Madej - instrumenty perkusyjne, wokal, Julia Kulpa - wokal, Aga Bigaj - wokal, trójkąt, Marcin Ułanowski - akustyczny zestaw perkusyjny, Magdalena Laskowska - wokal, skrzypce, Kuba Galiński - toy piano i Aleksander Świerkot – guitalele.

Sam Podsiadło śpiewa i gra na tamburynie. Reżyserował teledysk Michał Braum, a autorem zdjęć jest Karol Łakomiec. Wideo w kilka godzin po opublikowaniu obejrzało 28, 6 tys. fanów.

Zgodnie z zapowiedzią złożoną fanom ze sceny podczas koncertu na PGE Narodowym, Dawid Podsiadło ogłosił nową trasę "Leśna muzyka". Wokalista wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Dbanie o planetę jest dla niego istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy Podsiadło planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

"Leśną muzykę", która startuje w styczniu 2020 roku, promować będzie seria utworów nagranych na żywo w wersji akustycznej podczas sesji w Tatrach, w tym właśnie "Najnowszy klip".

Oryginalny klip do utworu "Najnowszy klip" zapowiadał film "(Nie)znajomi", którego Podsiadło jest koproducentem. Obraz, którego premiera miała miejsce 27 września, okazał się kinowym hitem, w pierwszy weekend gromadząc ponad 132 tys. widzów i plasując się na pierwszym miejscu box office. Do tej pory zobaczyło go ponad 500 tys. widzów.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 10.08.2020
GBP 4.890 złEUR 4.402 złUSD 3.739 złCHF 4.084 zł

Sport


Sport

Reklama