Menu

"Najnowszy klip" Dawida Podsiadły w wersji akustycznej

"Najnowszy klip" Dawida Podsiadły w wersji akustycznej
Dawid Podsiadło - polska supergwiazda! (Fot. Facebook/Dawid Podsiadło)
Dawid Podsiadło zapowiedział nowy projekt Leśna muzyka - będzie to pierwsza akustyczna trasa w jego karierze. Próbkę tego, co czeka fanów, daje nagrany na żywo podczas sesji w Tatrach utwór Najnowszy klip, który właśnie trafił do sieci.
Reklama

Dawid Podsiadło zaprezentował akustyczną wersję utworu "Najnowszy klip". Wokaliście towarzyszą Jacek Chrzanowski - bas akustyczny, Piotr Madej - instrumenty perkusyjne, wokal, Julia Kulpa - wokal, Aga Bigaj - wokal, trójkąt, Marcin Ułanowski - akustyczny zestaw perkusyjny, Magdalena Laskowska - wokal, skrzypce, Kuba Galiński - toy piano i Aleksander Świerkot – guitalele.

Sam Podsiadło śpiewa i gra na tamburynie. Reżyserował teledysk Michał Braum, a autorem zdjęć jest Karol Łakomiec. Wideo w kilka godzin po opublikowaniu obejrzało 28, 6 tys. fanów.

Zgodnie z zapowiedzią złożoną fanom ze sceny podczas koncertu na PGE Narodowym, Dawid Podsiadło ogłosił nową trasę "Leśna muzyka". Wokalista wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Dbanie o planetę jest dla niego istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy Podsiadło planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

"Leśną muzykę", która startuje w styczniu 2020 roku, promować będzie seria utworów nagranych na żywo w wersji akustycznej podczas sesji w Tatrach, w tym właśnie "Najnowszy klip".

Oryginalny klip do utworu "Najnowszy klip" zapowiadał film "(Nie)znajomi", którego Podsiadło jest koproducentem. Obraz, którego premiera miała miejsce 27 września, okazał się kinowym hitem, w pierwszy weekend gromadząc ponad 132 tys. widzów i plasując się na pierwszym miejscu box office. Do tej pory zobaczyło go ponad 500 tys. widzów.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 13.11.2019
GBP 4.999 złEUR 4.285 złUSD 3.890 złCHF 3.930 zł

Sport


Reklama