Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Mężczyzna uzależniony od popularnego napoju pił codziennie 10 litrów przez lata

Mężczyzna uzależniony od popularnego napoju pił codziennie 10 litrów przez lata
Wszystko jest dla ludzi, ale trzeba zachować umiar. (Fot. Getty Images)
Pracownik supermarketu Tesco z północnej Walii, Andy Currie, przyznaje, że aby zaspokoić pragnienie napojem Pepsi, wydawał na niego 20 funtów dziennie, czyli ok. 7 000 funtów (ok. 38 tys. zł) rocznie. Twierdzi, że za pieniądze, które wydawał na ulubiony napój, mógłby sobie co roku kupować samochód. Ostatecznie zerwał z nałogiem. Jednak nie przez wgląd na finanse.
Reklama
Reklama

Jak informuje serwis internetowy regionalnej gazety "Hull Daily Mail", 41-latek wypijał codziennie zawartość 30 puszek Pepsi, co przekłada się prawie na 8 ton cukru w ciągu dwóch dekad.

Andy Currie, który pracuje na nocnych zmianach, przyznał, że słodzony, gazowany napój zawsze dodawał mu energii. Później nie mógł się powstrzymać od spożywania go także za dnia, więc po każdej zmianie kupował zapas, który całej rodzinie wystarczyłby na tydzień lub dwa. Nawet na imprezach towarzyskich i weselach, gdy inni wznosili toasty alkoholem, on przepijał do nich szklankami ulubionego gazowanego napoju.

Przyznaje, że postanowił skończyć z nałogiem, gdy przytył do ponad 120 kg, a lekarze orzekli, że czeka go cukrzyca. Teraz pije jedynie wodę. Twierdzi, że pomógł mu 40-minutowy seans hipnotyczny u londyńskiego terapeuty Davida Kilmurry’ego. Co ciekawe, seans ten odbył się online.

"Nie wiem, co powiedział, ale później po prostu nie chciałem już tego pić" – wyznał Currie. I wyznał, że ciągle ma w lodówce zapas Pepsi, który zrobił jeszcze przed sesją hipnotyczną, jednak nie tknął tego napoju już od miesiąca.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.06.2022
GBP 5.4831 złEUR 4.7094 złUSD 4.4656 złCHF 4.6538 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama