Menu

Lamborghini Diablo, którym jeździł James Bond, jest do kupienia

Lamborghini Diablo, którym jeździł James Bond, jest do kupienia
Prawdziwe cacko!... (Fot. Getty Images)
Beverly Hills Car Club, który specjalizuje się w sprzedaży klasycznych samochodów, zaoferował wóz, którym agent 007 jeździł w filmie 'Śmierć nadejdzie jutro'. Mowa o filmie z udziałem Pierce’a Brosnana. Cena: 119 i pół tysiąca dolarów.
Reklama

Ognistoczerwony (z czarnymi dodatkami) samochód, rocznik 1992, wyposażony jest w 5-biegową manualną skrzynię biegów i silnik o pojemności 5,7 litra. Przebieg niewielki, jak na auto z ubiegłego wieku: 45 205 mil. Sprzedawca informuje, że silnik pracuje równo, jednak radzi, by nabywca wymienił sprzęgło. Dowodem, że właśnie ten egzemplarz wystąpił w filmie, ma być faktura wystawiona przez Eon Productions – producenta serii o Jamesie Bondzie.

Nie ma "typowych" udoskonaleń typu: katapulty i działka schowane za reflektorami, bo też nie jest typowym autem Bonda (we wspomnianym filmie był to Aston Martin Vanquish, który dodatkowo stawał się niewidzialny).

Lamborghini Diablo zostało wykorzystane przez agenta 007 w scenie opuszczenia samolotu. Można powiedzieć, że Bond wyjechał nim w trybie awaryjnym (w filmie należało do jego rywala, pułkownika Tan-Sun Moona).

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 12.08.2020
GBP 4.903 złEUR 4.412 złUSD 3.756 złCHF 4.101 zł

Sport


Sport

Reklama