Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Kultowy album Madonny "Sex" ponownie wydany! Jedynie w 800 egzemplarzach

Kultowy album Madonny "Sex" ponownie wydany! Jedynie w 800 egzemplarzach
Madonna nie kryje podekscytowania faktem, że jej album zostanie ponownie wydany. (Fot. Getty Images)
Z okazji 30. rocznicy premiery kultowego fotograficznego albumu erotycznego Madonny 'Sex', książka doczekała się wznowienia. Będzie to jednak edycja limitowana, bo wydanych zostanie tylko 800 egzemplarzy.
Reklama
Reklama

Rok 1992 był dla Madonny szczególny. Ukazał się wtedy jej piąty studyjny album "Erotica". W tym samym czasie została wydana książka "Sex" z erotycznymi zdjęciami piosenkarki, które wykonał Steven Meisel. Do śmiałych fotografii pozowali też m.in. aktorka Isabella Rossellini, supermodelka Naomi Campbell oraz raper Vanilla Ice.

Album dopełniały erotyczne opowieści napisane przez Madonnę bazujące na jej życiu intymnym. Co niezwykłe, książkę sprzedawano w aluminiowym opakowaniu przypominającym prezerwatywy. Publikacja wywołała wielki skandal, jednocześnie okazała się ogromnym sukcesem komercyjnym. Rozeszło się ponad 1,5 mln egzemplarzy. Dziś to jedna z najbardziej poszukiwanych pozycji na wtórnym rynku księgarskim.

30. rocznica wydania albumu będzie fetowana z rozmachem. Dom mody Yves Saint Laurent, wspólnie z wydawnictwem Callaway, opublikuje nową wersję albumu.

Będzie to edycja limitowana, bo nakład obejmie tylko 800 egzemplarzy. Ale osoby przebywające teraz w Miami będą mogły napawać się zdjęciami z albumu do woli. A to dlatego, że od 29 listopada do 4 grudnia, podczas targów sztuki współczesnej Art Basel, czynna będzie wystawa z wielkoformatowymi fotografiami z albumu "Sex".

Będzie je można oglądać za darmo. Jest tylko jedno "ale". Wejść na wystawę mogą tylko osoby pełnoletnie. Kuratorami projektu są Madonna oraz dyrektor kreatywny Yves Saint Laurent, Anthony Vaccarello.

Diwa zareklamowała wystawę w swoich mediach społecznościowych. Króciutki wpis z informacjami na temat ekspozycji okrasiła zmysłowym zdjęciem, na którym prezentuje się w gorsecie w stylu retro.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 02.02.2023
GBP 5.2838 złEUR 4.7079 złUSD 4.2803 złCHF 4.7147 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama