Menu

Książę Harry wybrany najseksowniejszym arystokratą na świecie

Książę Harry wybrany najseksowniejszym arystokratą na świecie
Harry zdecydowanie wyróżnia się w świecie arystokratów. (Fot. Getty Images)
Wprawdzie książę Harry zajmuje dalsze miejsce w linii sukcesji do brytyjskiego tronu od swojego brata Williama, ale może pochwalić się, że jest od niego przystojniejszy. Czytelnicy magazynu „People” wybrali bowiem księcia Sussex najseksowniejszym arystokratą na świecie.
Reklama

Od 1985 r. amerykański tygodnik "People" przyznaje tytuł najseksowniejszego mężczyzny świata. W 2020 r. zwycięzcą plebiscytu został aktor Michael B. Jordan. Z czasem powstał szereg pobocznych kategorii w ramach tego plebiscytu. Wśród nich jest ranking najseksowniejszych arystokratów.

Czytelnicy magazynu uznali, że w tym roku najbardziej pociągającym posiadaczem błękitnej krwi jest książę Harry. Co ciekawe, rok temu dzierżył tytuł najseksowniejszego ojca. Tak więc, po odstąpieniu od obowiązków dworskich i przeprowadzce do Kalifornii, książę Sussex nic nie stracił ze swojej atrakcyjności, a może nawet na niej zyskał.

Drugie miejsce w plebiscycie zajął książę Karol Filip. Choć to jedyny syn króla Szwecji, Karola XVI Gustawa to następczynią tronu będzie jego starsza siostra, Wiktoria. 41-letni Karol Filip nie jest już do wzięcia. W 2015 r. poślubił szwedzką modelkę Zofię Hellqvist.

"Zwykłym" zwycięzcą plebiscytu na najseksowniejszego mężczyznę 2020 został aktor Michael B. Jordan. (Fot. getty Images)

Na podium znalazł się również książę Feliks, drugi syn wielkiego księcia Luksemburga, Henryka. Włada siedmioma językami i jest mężem niemieckiej naukowiec - Claire Lademacher, która jest bioetykiem.

Czwarta pozycja należy do księcia Abdula Mateena - to 10. dziecko sułtana Brunei. 29-latek jest szósty w kolejce do tronu. Zdobył rzesze fanek na Instagramie, publikując tam swoje zdjęcia z siłowni czy plaży, na których widać jego imponującą muskulaturę.

Ostatnie miejsce wśród najseksowniejszych arystokratów zajmuje książę William. Ale czy powinien się on przejmować mocno przerzedzoną fryzurą, skoro w przyszłości ma szansę zamaskować ten defekt, zakładając koronę królewską?

Komentarze
  • Pyton
    25 listopada 2020, 16:17

    A teraz odejmij cię jego pozycje i kasę, wtedy czar by szybko prysł ha ha

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.01.2021
GBP 5.114 złEUR 4.544 złUSD 3.740 złCHF 4.216 zł

Sport


Sport

Reklama