Menu

Jennifer Aniston o toksycznej matce i trudnym dzieciństwie

Jennifer Aniston o toksycznej matce i trudnym dzieciństwie
"Dorastałam w domu, w którym nie było stabilizacji. Brakowało mi poczucia bezpieczeństwa" - wyznala Jennifer. (Fot. Getty Images).
Brak poczucia stabilizacji. Matka modelka wpędzająca w kompleksy. Dom, w którym stale były kłótnie. Oto historia Jennifer Aniston.
Reklama

Jennifer Aniston, słynna Rachel Green z kultowego sitcomu „Przyjaciele”, która po latach wróciła na szklany ekran w głośnej produkcji „The Morning Show”, w ostatnim wywiadzie odniosła się do swojego dzieciństwa. W rozmowie przeprowadzonej przez Sandrę Bullock dla „Interview Magazine” wyznała, że okres dorastania był dla niej trudnym etapem w życiu ze względu na konflikt między rodzicami. Rozwiedli się, gdy Jennifer miała dziewięć lat.

Teraz jest popularną aktorką, ale jako dziecko nie miała powodów do radości. Jej rodzice stale się kłócili, a rozwiedli się, gdy Jennifer miała dziewięć lat. (Fot. Getty Images)

„Dorastałam w domu, w którym nie było stabilizacji. Brakowało mi poczucia bezpieczeństwa. Myślę, że wynikało to z tego, że moi rodzice ciągle się kłócili, walczyli ze sobą. Gdy na co dzień obserwujesz pewne zachowania dorosłych, ich brak życzliwości dla siebie nawzajem, skłania cię to do myślenia: „Nie chcę taka być. Nie chcę doświadczać tego uczucia, które jest w moim ciele. I nie chcę, żeby ktokolwiek, z kim się zetknę, tego doświadczył” – przyznaje Aniston.

We wcześniejszych wywiadach gwiazda zdradziła, że miała wyjątkowo skomplikowaną relację z matką. Aniston porównała ją do wątku toksycznej relacji granej przez siebie w filmie „Kluseczka” bohaterki i jej matki, która miała obsesję na punkcie urody.

„Jednym z powodów, dla których naprawdę spodobał mi się scenariusz, było to, że przypominał mi moje własne dzieciństwo. Moja matka była modelką i liczyło się dla niej tylko to, jak wyglądam. Jako mała dziewczynka po prostu chciałam być widziana i kochana przez mamę, która była zbyt zajęta nieistotnymi rzeczami” – wyjawiła wówczas Aniston.

Aktorkę podziwiać można obecnie w docenianym przez widzów i krytyków serialu „The Morning Show” platformy Apple TV+, opowiadającym o ciemnych stronach pracy w telewizji i świecie w erze #MeToo. Za wyrazistą rolę prezenterki Alex Levy, Aniston została nominowana do Złotego Globu oraz uhonorowana Nagrodą Gildii Aktorów Ekranowych w kategorii „Wybitny występ aktorki w serialu dramatycznym”.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.09.2020
GBP 4.920 złEUR 4.505 złUSD 3.836 złCHF 4.190 zł

Sport


Sport

Reklama