Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Gwiazda "Bridgertonów" uważa, że nie ma ról dla aktorek w jej wieku

Gwiazda "Bridgertonów" uważa, że nie ma ról dla aktorek w jej wieku
Angielska aktorka uważa, że mężczyźni mają większy wybór ról... (Fot. PAP/EPA)
Sławę 28-letniej Phoebe Dynevor przyniosła rola w serialu platformy streamingowej Netflix 'Bridgertonowie'. Występ w tak popularnej produkcji otworzył przed młodą aktorką drzwi do kariery. Mimo to Dynevor uważa, że kontynuowanie przygody z ekranem nie jest proste. Jej zdaniem, głównym powodem takiej sytuacji jest brak ciekawych propozycji dla aktorek w jej wieku.
Reklama
Reklama

"Czytałam ostatnio kilka świetnych scenariuszy. Pewnie nie powinnam mówić tego głośno, ale uważam, że nie ma w nich za wiele różnorodnych ról. Jeśli jesteś aktorem mężczyzną, możesz przebierać. Jest ich tak dużo, są świetni i utalentowani i mogą pracować bez przerwy. Dobrze dla nich. Jeśli jednak pomyśli się o dziewczynach w moim wieku… O wiele więcej miejsca znajdzie się dla mężczyzn, a dla nas tego miejsca nie starcza. Aktualnie mamy świetne czasy dla starszych aktorek, dla młodych aktorów również. Inaczej, gdy jesteś aktorką w moim przedziale wiekowym" – skarży się Dynevor w rozmowie z "London Evening Standard".

W tych okolicznościach Dynevor nie załamuje się, lecz stara się wziąć sprawy w swoje ręce. Aktorka poważnie zastanawia się nad rozpoczęciem przygody z produkcją filmową.

"Chciałabym zająć się tworzeniem treści, których moim zdaniem brakuje. Nie wiem, kiedy to nastąpi, ale marzę o tym" – twierdzi.

Aktorka nie może narzekać na brak propozycji, a jej dobrą passę podtrzymał występ w erotycznym thrillerze "Fair Play", który po świetnym przyjęciu na festiwalu w Sundance, trafił później na platformę Netflix.

Nie wszystko jednak idzie po jej myśli. Zawodem zakończyły się jej starania o rolę Lois Lane w przygotowywanym przez Jamesa Gunna filmie "Superman: Legacy". Zamiast niej, angaż otrzymała Rachel Brosnahan.

"To był prawdziwy wir, a potem zdałam sobie sprawę, że to już koniec. Było świetnie. Takie role chciałabym grać. Lois ratuje Supermana. Jest inteligentna i nieustraszona" – twierdzi Dynevor.

Na premierę czekają już dwie kolejne produkcje z udziałem Angielki. Jedną z nich jest reżyserowany przez Neila Burgera thriller "Inheritance". Wciela się w nim rolę dziewczyny, która odkrywa, że jej ojciec w przeszłości pracował jako szpieg. Drugim z projektów, w którym wystąpi jest film Jana Komasy zatytułowany "Anniversary".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 01.03.2024
GBP 5.0413 złEUR 4.3176 złUSD 3.9922 złCHF 4.5099 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama