Menu

George Clooney jak święty Mikołaj

George Clooney jak święty Mikołaj
George Clooney wie, co to wdzięczność... (Fot. Getty Images)
To się nazywa mieć gest! George Clooney postanowił okazać wdzięczność swym 14 przyjaciołom, którzy wspierali go przed laty, na początku jego aktorskiej kariery. Wręczył im walizki, w których znalazła się pokaźna gotówka...
Reklama

Aby podziękować tym, którzy mu pomogli, u których "spał na kanapie" na początku swej aktorskiej kariery, George Clooney zaoferował każdemu z przyjaciół walizkę, zawierającą milion dolarów. Historię opowiedział Rande Gerber, najlepszy przyjaciel aktora, mąż Cindy Crawford, o czym donosi francuski magazyn "Elle".

Clooney znany jest z poczucia humoru i męskich przyjaźni na całe życie. W dedykowanym mu dokumencie, Rande Gerber, najlepszy przyjaciel aktora, były wspólnik (ostatnio sprzedali swoją firmę produkującą tequilę za miliard dolarów) opowiedział o epizodzie, który dowodzi przyjaźni i hojności aktora.

Pewnego wieczoru zaprosił swoich czternastu najlepszych przyjaciół, nazywanych "chłopcami", na kolację. Przed każdym z miejsc stała walizka. Aktor złożył przyjaciołom następujące oświadczenie: "Chcę, żebyście wszyscy wiedzieli, że możecie na mnie liczyć. Kiedy wylądowałem w Los Angeles, spałem na waszych kanapach. Miałem szczęście, że mam was i bez was nie mógłbym być tam, gdzie jestem dzisiaj. To dla mnie okazja, aby oddać to, co kiedyś od was otrzymałem. Możecie otworzyć walizki" - powiedział aktor.

W każdej z nich, ku swemu zaskoczeniu, goście odkryli milion dolarów w banknotach dwudziestodolarowych. "Nie musisz już więcej martwić się o swoje dzieci, szkołę, kredyty" - dodał. Można sobie wyobrazić emocje, które wzbudziła taka scena wśród zgromadzonych przyjaciół. Clooney dobrze pamiętał, skąd przybył, oraz tych, którzy go wsparli, gdy był bez grosza.

Rande Gerber, który nie ma żadnych zmartwień finansowych, starał się odrzucić taki prezent. "Jeśli Rande nie zabierze tego miliona, nikt go nie bierze" - odpowiedział aktor. "Zmuszony" do zaakceptowania, przekazał cały podarunek na cele charytatywne.

Clooney zachował się niczym prawdziwy święty Mikołaj... 

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.01.2021
GBP 5.092 złEUR 4.535 złUSD 3.725 złCHF 4.210 zł

Sport


Sport

Reklama