Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Eva Longoria zdradziła, że poprzednie związki zniszczyła jej chorobliwa zazdrość

Eva Longoria zdradziła, że poprzednie związki zniszczyła jej chorobliwa zazdrość
Eva Longoria z obecnym mężem Jose Bastonem. (Fot. Jacopo Raule/amfAR/Getty Images for amfAR )
Gwiazda 'Gotowych na wszystko' w 2016 roku po raz trzeci wyszła za mąż. Wybrankiem Longorii jest meksykański biznesmen Jose Baston, któremu dwa lata po ślubie urodziła synka. W najnowszym wywiadzie aktorka zdradziła, że dopiero w relacji z trzecim małżonkiem zdołała pokonać chorobliwą zazdrość, przez którą rozpadły się jej poprzednie związki.
Reklama
Reklama

Eva Longoria od kilku lat jest w szczęśliwym związku z pochodzącym z Meksyku potentatem medialnym Jose Bastonem. Para wzięła ślub w 2016 roku podczas kameralnej ceremonii zorganizowanej w posiadłości pana młodego w Valle de Bravo. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło sławnych przyjaciół nowożeńców – pojawili się m.in. Ricky Martin oraz Victoria i David Beckhamowie.

Od tamtej pory Longoria i Baston uchodzą za wyjątkowo zgodną i szczęśliwą parę, skutecznie unikając wikłania się w skandale. W 2018 roku powitali oni na świecie synka Santiago Enrique. Mąż aktorki ma też czwórkę dzieci z poprzedniego małżeństwa.

Longoria ma za sobą kilka nieudanych związków i dwa małżeństwa, które zakończyły się fiaskiem. Po raz pierwszy na ślubnym kobiercu stanęła ona w 2002 roku. Jej wybrankiem był wówczas amerykański aktor Tyler Christopher, z którym rozwiodła się dwa lata później. Drugim mężem gwiazdy "Gotowych na wszystko" był znany koszykarz Tony Parker. Para rozstała się w atmosferze skandalu – aktorka wniosła pozew o rozwód, gdy na jaw wyszły liczne zdrady ukochanego. Szczęście odnalazła dopiero u boku Bastona.

Aktorka znalazła sposób na poskromienie swojej zazdrości. (Fot. PAP/EPA)

Jak przyznała w ostatnim odcinku swojego podcastu "Connections with Eva Longoria", to właśnie dzięki nowemu partnerowi zdołała poskromić zazdrość, która przyczyniła się do klęski jej poprzednich relacji romantycznych. Rozmawiając z pisarką Isabel Allende, aktorka ujawniła, że w przeszłości bywała chorobliwie zazdrosna, czego dziś żałuje.

"Musiałam nauczyć się przezwyciężyć tę destrukcyjną tendencję. Pamiętam, że gdy bywałam o kogoś zazdrosna, czułam ten okropny ścisk w żołądku. To najgorsze uczucie na świecie. Pochłania mnóstwo energii, niczemu ani nikomu przy tym nie służąc" – zaznaczyła gwiazda.

47-letnia Longoria podkreśliła, że wyciągnęła wnioski z dawnych błędów. Dziś zaufanie postrzega jako fundament udanego związku. "Znalazłam prawdziwą miłość w wieku 40 lat. On miał lat 50. Pomyślałam sobie: ‘Najwyższa pora nieco odpuścić. Po prostu cieszmy się wspólnym życiem’" – dodała.

W jednym z ostatnich wywiadów Longoria zdradziła, w jaki sposób wraz z mężem dbają na co dzień o swoją relację. "Co wieczór jemy razem kolację, popijając wino. W ciągu dnia oboje jesteśmy bardzo zajęci, więc gdy się spotykamy, po prostu rozmawiamy. Wyłączam wtedy telefon. Kiedy jesteśmy razem, nie ma mnie dla nikogo" – wyjawiła aktorka.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 12.08.2022
GBP 5.5357 złEUR 4.6832 złUSD 4.5459 złCHF 4.8318 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama