Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Ed Sheeran wystąpił na urodzinach córki Gordona Ramsay'a za lekcje gotowania

Ed Sheeran wystąpił na urodzinach córki Gordona Ramsay'a za lekcje gotowania
Ed Sheeran zgodził się na barterową współpracę z Gordonem Ramsayem i zagrał pięć piosenek dla jego córki. (Fot. Getty Images)
Dwie brytyjskie gwiazdy nawiązały współpracę barterową. Ed Sheeran wystąpił na 18. urodzinach córki Gordona Ramsay'a, stawiając warunek, że w ramach zapłaty kucharz nauczy go kilku swoich popisowych dań. Ramsay dotrzymał słowa.
Reklama
Reklama

Tilly Ramsay świętowała 18. urodziny w listopadzie 2019 r. Ale dopiero teraz Ed Sheeran zdradził, jaki warunek postawił ojcu solenizantki, zanim zgodził się dać koncert na jej imprezie. Ramsay chciał początkowo załatwić sprawę w klasyczny sposób. Wysłał mu maila z propozycją i pytaniem, jaką kwotę chciałby dostać za występ. Sheeran ich współpracę wyobrażał sobie inaczej.

"Nie lubię ludzi mówiących: Hej, tu jest kupa pieniędzy, chodź i zagraj dwie piosenki.  Czy to na ślubie, czy na czymkolwiek innym. Powiedziałem mu: Wiesz co? Wymieńmy się swoimi umiejętnościami. Przyjdź do mnie i daj mi lekcję gotowania, a zagram na osiemnastce twojej córki" – wspomina Sheeran na łamach dziennika "The Sun".

Panowie dobili targu. Sheeran zaśpiewał pięć piosenek na imprezie Tilly zorganizowanej w Londynie. Media spekulowały, że zatrudnienie Sheerana mogło kosztować Ramsay'a od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy funtów. Teraz dowiadujemy się, że transakcja była bezgotówkowa.

Ramsay poważnie potraktował umowę z piosenkarzem i odwiedził go w domu. Podczas lekcji zademonstrował Edowi i jego żonie Cherry, jak przygotować Beef Wellington - tradycyjne danie kuchni brytyjskiej, przypominające roladę złożoną z mięsa, pasztetu, farszu grzybowego i ciasta francuskiego. Wzięli też na warsztat tartę tatin – francuski placek z jabłkowym nadzieniem.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 28.01.2022
GBP 5.4934 złEUR 4.5697 złUSD 4.1048 złCHF 4.4086 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama