Menu

Dwayne Johnson jest najlepiej zarabiającą gwiazdą na Instagramie

Dwayne Johnson jest najlepiej zarabiającą gwiazdą na Instagramie
Brawa dla Dwayna za zdetronizowanie Kylie Jenner! (Fot. PAP/EPA)
Aktor i legendarny zapaśnik zdetronizował właśnie Kylie Jenner, która do tej pory czerpała największe zyski ze swojej aktywności na Instagramie. Teraz na czele rankingu gwiazd, które zgarniają najwięcej za wpisy na tym popularnym portalu jest właśnie 'The Rock'. Jak szacuje jedna z agencji marketingu internetowego, za jeden post Johnson inkasuje od reklamodawców około 1 mln dolarów.
Reklama

Johnsona na Instagramie śledzi 189 mln osób. Firmy, które chcą, by aktor polecił ich produkty swoim fanom, muszą zapłacić mu za post 1,015 mln dolarów. Ta kwota dała aktorowi pierwsze miejsce w rankingu najlepiej opłacanych gwiazd na Instagramie, sporządzonym przez agencję marketingu internetowego Hopper HQ.

Gwiazdor filmów "Jumanji" oraz "Szybcy i wściekli" jest też ogólnie najlepiej zarabiającym aktorem na świecie. W 2019 r. magazyn "Forbes" wyliczył, że jego roczne wynagrodzenie wyniosło 89,4 mln dolarów.

Zwyciężczyni ubiegłorocznego zestawienia krezusów wśród instagramerów, Kylie Jenner, która pochwalić się może 184 mln obserwatorów, według szacunków, zarabia na sponsorowanym wpisie 986 tys. dolarów. W 2019 r. jest stawka wynosiła 1,2 mln.

Na trzecim miejscu uplasował się Cristiano Ronaldo (889 tys. za post), tuż za nim są Kim Kardashian (858 tys.) i Ariana Grande (853 tys.).

Agencja Hopper HQ publikuje swój ranking od 2017 r. Podając zarobki gwiazd, opiera się na wywiadach przeprowadzonych z influencerami i firmami reklamującymi się w mediach społecznościowych. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 12.08.2020
GBP 4.903 złEUR 4.412 złUSD 3.756 złCHF 4.101 zł

Sport


Sport

Reklama