Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Chris Rock zdradził, że poprosił dyrektora szkoły o... wyrzucenie jego córki

Chris Rock zdradził, że poprosił dyrektora szkoły o... wyrzucenie jego córki
Chris Rock z córką Lolą w 2017 r. (Fot. Getty Images)
Słynny amerykański komik podczas niedawnego stand-upowego występu opowiedział co nieco na temat swoich metod wychowawczych. Ujawnił wówczas, że jego najstarsza córka na wycieczce szkolnej wraz z kilkorgiem przyjaciół została przyłapana na piciu alkoholu. Gdy jasnym się stało, że dyrekcja nie wyciągnie wobec krnąbrnych uczniów żadnych konsekwencji, Rock postanowił wziąć sprawy we własne ręce.

Reklama
Reklama

Choć dla fanów Chrisa Rocka może to być cokolwiek zdumiewające odkrycie, okazuje się, że należy on do grona zwolenników surowego rodzicielstwa. Znany z błyskotliwego poczucia humoru i dużego dystansu do siebie komik w nowym komediowym programie Netflixa "Selective Outrage" ujawnił, że jego córki muszą przestrzegać rygorystycznych zasad. Jeśli się do nich nie zastosują, spotka je dotkliwa kara.

Przekonała się o tym swego czasu najstarsza latorośl gwiazdora, 20-letnia dziś Lola Simone, która na wycieczce szkolnej do Portugalii wraz z kilkorgiem przyjaciół została przyłapana na piciu alkoholu.

"Oczywiście, że zostali złapani. Bogate białe szkoły nie dają taryfy ulgowej" – wyjawił Rock. Podczas gdy rodzice kolegów Loli zatrudnili renomowanych prawników, aby uniknąć wydalenia nastolatków ze szkoły, komik podjął zupełnie inną decyzję. Aby dać córce nauczkę, zwrócił się do dyrektora placówki z prośbą o usunięcie jej z listy uczniów.

"Kiedy po powrocie z pracy zobaczyłem ją, jak siedzi przed domem i śmieje się z trzema białymi koleżankami, wkurzyłem się. Och, tatusiu, nie bądź taki poważny. Niedługo wrócę na lekcje – stwierdziła beztrosko. Poszedłem więc do dyrektora i powiedziałem, że ma ją wyrzucić" – zdradził gwiazdor.

Jak podkreślił, chciał w ten sposób dać córce cenną lekcję na temat ponoszenia odpowiedzialności za swoje błędy.

"Musiała nauczyć się, że nasze czyny mają konsekwencje. Powiedziałem dyrektorowi, że Lola musi dostać nauczkę, żeby za parę lat nie założyła konta w OnlyFans czy innym g*****" – skwitował Rock. Po interwencji komika jego córka i jej znajomi ostatecznie zostali usunięci ze szkoły.

Pociecha gwiazdora studiuje obecnie w Europie. Rock wychowuje dwójkę dzieci wraz z byłą żoną, aktywistką i specjalistką od Public Relations Malaack Compton-Rock. Para wzięła rozwód w 2016 roku po 18 latach małżeństwa. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.03.2023
GBP 5.3417 złEUR 4.6911 złUSD 4.3742 złCHF 4.7623 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama