Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Chłopiec, który zgubił w Londynie gitarę, miał podwójne szczęście!

Chłopiec, który zgubił w Londynie gitarę, miał podwójne szczęście!
Mazz Murray z Brianem Mayem z grupy Queen w musicalu "We Will Rock You". (Fot. Getty Images)
A może nawet potrójne. Bo do akcji poszukiwania właściciela instrumentu włączył się słynny gitarzysta Queen - Brian May. Gdy ogłosił to na Instagramie, z pomocą ruszył cały Londyn.
Reklama
Reklama

Tydzień temu Mazz Murray, aktorka i piosenkarka, która m.in. wcieliła się w postać Killer Queen w "We Will Rock You" – sztuce opartej na utworach zespołu Queen - oraz Donnę w musicalu "Mamma Mia!" – ogłosiła w mediach społecznościowych, że na stacji metra Edgware Road znalazła gitarę marki Alhambra. Z rzeczy, które odkryła w kieszeni pokrowca, wywnioskowała, że instrument należy do dziecka.

"Jakiś biedny dzieciak dostaje teraz za zgubienie jej królewski opie***". Spróbujmy ponownie połączyć gitarę z jej właścicielem" - zaapelowała, prosząc przy tym o pomoc Briana May’a.

May umieścił osobisty apel na swoim Instagramie. Teraz ogłosił: "UDAŁO SIĘ ponownie połączyć zagubioną gitarę z jej właścicielem – młodym mężczyzną imieniem Emerson – który pewnego dnia nas wszystkich zaskoczy!!". Gwiazdor rocka serdecznie podziękował tym, którzy pomogli w rozpowszechnianiu jego apelu. "Media społecznościowe mają swoje dobre strony!" - skwitował.

Podziękowała też sama inicjatorka poszukiwań - głównie May'owi, którego nazwała "możnym Ojcem Chrzestnym Rocka. Dodała, że Emerson ma 8 lat, a jego rodzice w podzięce za oddanie zguby, przekazali darowiznę na rzecz charytatywnej organizacji dla dzieci, która zajmuje się muzykoterapią.

W poszukiwania właściciela gitary zaangażowało się bardzo wiele osób w Londynie. W końcu udało się go odnaleźć poprzez sklep, w którym kupiono ten konkretnie instrument. "Jeśli znajdę w poniedziałek fortepian, nie będę dzwonić do Eltona!" - zapewniła w żartach Mazz Murray.

Aktorka osobiście oddała instrument chłopcu. "Możny Ojciec Chrzestny Rocka" towarzyszył im wirtualnie – w trybie wideokonferencji.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.05.2022
GBP 5.4209 złEUR 4.6102 złUSD 4.2966 złCHF 4.4814 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama