Menu

Britney Spears zaręczyła się z Samem Asghari

Britney Spears zaręczyła się z Samem Asghari
Britney poznała swojego partnera w 2016 r. i od tej pory ich związek kwitnie. (Fot. PAP/EPA)
Po ponad czterech latach spotykania się 39-letnia piosenkarka i 27-letni tancerz ogłosili w mediach społecznościowych, że są gotowi zalegalizować swój związek. Wydaje się, że życie celebrytki wreszcie zaczyna układać się zgodnie z jej oczekiwaniami. Być może spełnią się jeszcze jej marzenia o macierzyństwie.

Reklama

Jak informuje serwis People, piosenkarka i entuzjasta fitnessu po raz pierwszy spotkali się na planie teledysku Spears "Slumber Party" w 2016 roku. Od tamtej pory są niemal nierozłączni. Pochodzący z Iranu Asghari bardzo wspiera swoją narzeczoną w walce o odzyskanie wolności, czyli pozbycie się kurateli ojca.

Spears i Asghari podzielili się szczęśliwymi wiadomościami na Instagramie, a menedżer Asghari, Brandon Cohen, podzielił się dodatkowym oświadczeniem dla People, że jest "dumny, że może świętować i potwierdzić zaręczyny".

"Para uczyniła dziś swój długotrwały związek oficjalnym i jest głęboko poruszona wsparciem, oddaniem i miłością, jakie im udzielono" – przekazał Cohen, dodając, że nowy pierścionek Spears został zaprojektowany przez nowojorskiego jubilera Romana Malayeva.

"Był bardzo szczęśliwy, że tworzy ten jedyny w swoim rodzaju pierścień" – dodał Cohen.

W słodkim wideo Spears — która według źródła People jest "ekstatycznie radosna" w związku z propozycją — pokazała swój nowy pierścionek z Asghari u jej boku. I mówi "Tak!" narzeczonemu po tym, jak ten pyta, czy podoba się jej nowy nabytek.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.09.2021
GBP 5.3827 złEUR 4.6154 złUSD 3.9337 złCHF 4.2489 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama