Menu

Brad Pitt i Nicole Poturalski rozstali się!

Brad Pitt i Nicole Poturalski rozstali się!
Z taką prezencją Brad Pitt może przebierać w kobietach... (Fot. PAP)
Hollywoodzki gwiazdor kina i niemiecka modelka o polskich korzeniach nie są już parą – donosi portal Page Six. Powołuje się przy tym na swojego informatora, który o relacji Pitta i Poturalski mówi: 'to nigdy nie było tak poważne, jak się wydawało'.
Reklama

O 27-letniej Nicole Poturalski stało się głośno pod koniec sierpnia, gdy media wytropiły, że Brad Pitt spędza z nią wakacje na południu Francji. Aktor i modelka byli widziani razem już wcześniej – na koncercie Kanye Westa w listopadzie 2019 roku w Los Angeles. Ale wygląda na to, że ta relacja jest już przeszłością. "To całkowity koniec między nimi" – mówi informator portalu Page Six. Do rozstania miało dość "jakiś czas temu". "To nigdy nie było tak poważne, jak się wydawało" – dodaje źródło.

Temu związkowi od początku towarzyszyły kontrowersje, bo Poturalski jest mężatką. Jej mąż to 68-letni Roland Mary, berliński milioner. Ma z nim syna, 7-letniego Emila. Podobno biznesmen i modelka żyją w "otwartym związku".

Pitt jest obecnie w Los Angeles. Zaangażował się w kampanię wyborczą Joe Bidena – został narratorem w jego ostatnim spocie. Jest też w trakcie procesu sądowego z Angeliną Jolie o prawa do opieki nad dziećmi. Aktor wnosi o to, aby mógł spędzać tyle samo czasu z dziećmi, ile spędza jego była żona.

Z kolei Poturalski, równie wrażliwa na problemy społeczne jak Pitt, wsparła manifestujące w Polsce kobiety. Zamieściła na swoim instagramowym profilu linki odnoszące się do tego, co dzieje się obecnie w Polsce. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 04.12.2020
GBP 4.957 złEUR 4.473 złUSD 3.676 złCHF 4.124 zł

Sport


Sport

Reklama