Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Beyonce kończy współpracę z marką Adidas. Z jakiego powodu?

Beyonce kończy współpracę z marką Adidas. Z jakiego powodu?
Jak donosił wcześniej dziennik "Wall Street Journal", odzież sygnowana logiem Beyonce nie sprzedawała się tak dobrze, jak chciał Adidas. (Fot. PAP/EPA)
Po głośnym rozstaniu sportowego giganta ze skompromitowanym, ale odnoszącym modowe sukcesy Kanye Westem, spodziewano się, że to marka Beyonce, Ivy Park, wypełni lukę po Yeeze. Niestety, jak donosi Hollywood Reporter, z powodu różnic dotyczących twórczej wizji po trzech latach współpracy drogi Beyonce i marki Adidas rozeszły się.
Reklama
Reklama

Choć Hollywood Reporter za powód rozstania podał niezgodność dotyczącą twórczej wizji, wiele wskazuje na to, że marka piosenkarki nie sprostała oczekiwaniom niemieckiego giganta.

Zgodnie z informacjami przekazanymi w lutym przez "Wall Street Journal", zamiast generować ogromne zyski, Ivy Park sprzedawała się poniżej oczekiwań. Pod koniec 2022 roku przychody generowane przez markę piosenkarki wyniosły 40 mln dolarów, rok wcześniej sięgały 93 mln dolarów.

Ostatnia kolekcja pod wspólnym szyldem z Adidasem zadebiutowała na rynku w styczniu i po trzyletniej współpracy prawdopodobnie będzie ostatnią wspólną kolekcją.

Na razie artystka nie odniosła się do doniesień prasy. Nie są znane jej dalsze plany wobec marki, którą w 2016 roku założyła z właścicielem Topshop, sir Philipem Greenem, a do której ma już pełne prawo własności.

Teraz artystka skoncentrowana jest przede wszystkim na swojej nadchodzącej, ósmej trasie koncertowej Renaissance World Tour, którą rozpocznie w maju występem w Sztokholmie. 27 i 28 czerwca 2023 roku gwiazda pojawi się na scenie Stadionu Narodowego w Warszawie. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 07.06.2023
GBP 5.2109 złEUR 4.4790 złUSD 4.1887 złCHF 4.6211 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama