Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Angelina Jolie zdradza, że gdyby nie dzieci, poszłaby na dno

Angelina Jolie zdradza, że gdyby nie dzieci, poszłaby na dno
Angelina Jolie przyznaje, że w ostatnim czasie "nie czuje się sobą". Dodaje jednak, że ma duże wsparcie ze strony dzieci. (Fot. Getty Images)
Aktorka kojarzona niegdyś z ekscesami w najnowszym wywiadzie dla magazynu 'Vogue' przekonuje, że uratowało ją macierzyństwo i życie dla dzieci. Gwiazda nie pozuje przy tym na matkę idealną. Otwarcie podkreśla, że zdarza się jej popełniać błędy, czuć się bezradną lub śmieszną.
Reklama
Reklama

O tym, jak dzieci wyciągnęły ją z życiowej otchłani, 48-letnia Jolie opowiedziała w okładkowym wywiadzie dla cyfrowej edycji magazynu "Vogue".

Między słowami przemyciła sporo żalu do byłego współmałżonka, Brada Pitta. Dała bowiem do zrozumienia, że zarówno ona, jak i jej sześcioro podopiecznych (troje własnych i troje adoptowanych dzieci, Maddox, 22 l., Pax, 19 l., Zahara, 18 l., Shiloh, 17 l. oraz bliźnięta Knox i Vivienne, 15 l.) musiało "uzdrowić się", po tym, co ostatnio działo się w ich rodzinie.

Przypomnijmy, że para, która poznała się na planie komedii sensacyjnej "Pan i Pani Smith", zakochała się w sobie i odkochała w skandalizujących okolicznościach. Brad Pitt, aby móc w pełni oficjalnie tworzyć związek z Jolie, rozstał się z gwiazdą sitcomu "Przyjaciele", co kosztowało Jennifer Aniston nie tylko złamane serce, ale i lata terapii. Jolie, wcześniej dwukrotnie rozwiedziona, nie krócej zaś zmagała się z potępieniem opinii publicznej za to, że rzekomo rozbiła dobrze funkcjonującą parę.

Brad Pitt nazwał jednak bycie partnerem Jolie "dwunastoma latami piekła", ona zaś nie skąpiła mediom informacji o uzależnieniu Pitta od alkoholu, jak i stosowaniu przez niego wobec ich dzieci kar cielesnych. Separację ogłoszono w 2016 roku, po złożeniu przez Angelinę Jolie 16 września 2016 roku papierów rozwodowych - "z powodu niemożliwych do pogodzenia różnic". 

Gwiazda w wywiadzie wyznała, że jest przygnębiona i nie czuje się sobą od blisko dekady. "Jestem w okresie przejściowym" - oceniła Jolie, podkreślając, że w trakcie tej "transformacji" korzysta z pomocy terapeuty. Ten zaś skierował uwagę gwiazdy ekranu w stronę mody. Stąd wzięła się marka Atelier Jolie, nad którą pracuje w towarzystwie rzecz jasna dzieci - Zahary i Paxa. Pozostałe dzieci towarzyszą jej przy innych projektach, np. Shiloh współpracuje ze sławną matką przy produkcji musicalu.

"Myślę, że część tego była również dla mnie terapeutyczna - pracować w kreatywnej przestrzeni z ludźmi, którym ufasz i odkrywać siebie na nowo. Mam nadzieję, że zmienię wiele aspektów mojego życia" - spuentowała. W podobny sposób mówiła o swoich dzieciach zresztą już wcześniej. W wywiadzie dla magazynu "People" w 2021 roku stwierdziła, że życzliwość jej dzieci była bardzo uzdrawiająca. 

Komentarze
  • Tonny
    29 września, 09:36

    Psychiczna kobieta...Mocno zaburzona. Nie jest dobre z taka dzieci miec..

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 08.12.2023
GBP 5.0458 złEUR 4.3303 złUSD 4.0181 złCHF 4.5913 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama