Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

16 września ukaże się album gwiazdy "Stranger Things"

16 września ukaże się album gwiazdy "Stranger Things"
Joe Keery - utalentowany także muzycznie? Odbiorcy ocenią już wkrótce... (Fot. PAP/EPA)
Gwiazdy serialu 'Stranger Things' nie tylko uwiodły miliony widzów grą aktorską. Część z nich ma także talent muzyczny. Do grona gwiazd serialu, które zdecydowały się zabłysnąć na scenie muzycznej, dołączył Joe Keery, którego fani pokochali za rolę Steve'a Harringtona. Aktor, pod pseudonimem muzycznym Djo, zaprezentował nowy singiel 'Gloom, który zapowiada jego nadchodzący album 'Decide'.
Reklama
Reklama

Album został wyprodukowany przez Adama Theina, z którym Keery współpracował przy debiutanckiej solowej płycie Djo z 2019 roku, "Twenty Twenty". Aktor chcąc promować swój nowy singiel wpadł na niecodzienny pomysł, zachęcając swoich fanów do dzwonienia na infolinię, gdzie mogli usłyszeć fragmenty utworu.

Zanim Keery zdecydował się na solową karierę muzyczną, był częścią chicagowskiego zespołu rockowego Post Animal, ale w 2019 rozstał się z grupą ze względu na swoje aktorskie zobowiązania. I choć z roku na rok jego aktorski grafik stawał się coraz bardziej napięty, z muzyki nigdy nie zamierzał rezygnować. Nie zraziła go nawet potencjalna łatka gwiazdy "Stranger Things".

"To trudne, zdawałem sobie sprawę z jakiego miejsca wychodzę. Dlatego musiałem się upewnić, że muzyka, którą tworzę, jest czymś, z czego jestem naprawdę dumny i co może wytrzymać krytykę. Robię to tylko dlatego, że chcę to robić. Kocham muzykę i wszystko co jest z nią związane. Przy tym jestem otwarty na krytykę, jeśli ktoś ma jakieś uwagi, pomysły - może śmiało do mnie napisać. Mam to szczęście, że aktorstwo jest moją codzienną pracą, za którą dostaję wynagrodzenie, dzięki temu mogę tworzyć muzykę dla przyjemności, pisać kiedy chcę, nagrywać kiedy chcę i mieć nadzieję, że ludziom się to spodoba" - przyznał w wywiadzie dla "DIY".

Keery nie jest jedyną gwiazdą popularnego serialu, która zdradziła swoje muzyczne talenty. Serialowy Mike, Finn Wolfhard, w 2018 roku wydał epkę "Scout" z nieistniejącą już grupą rockową Calpurnia. Niedawno również Maya Hawke zaprezentowała teledysk do utworu "Therese", który zapowiada jej drugi album "MOSS".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 26.09.2022
GBP 5.2822 złEUR 4.7566 złUSD 4.9113 złCHF 4.9846 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama