Menu

Złote kubki do shake'ów od... McDonald's!

Złote kubki do shake'ów od... McDonald's!
Żeby stać się posiadaczem tego cennego gadżetu, trzeba mieć albo dużo pieniędzy, albo mnóstwo szczęścia. (Fot. McDonald's)
Golden Shamrock Shake to ręcznie wykonany kubek z polerowanego, 18-karatowego złota, wysadzany szmaragdami i diamentami. Stworzyła go sieć McDonald's, by uczcić 50-lecie powstania jednego ze swoich napojów. Ale żeby stać się posiadaczem tego cennego gadżetu, trzeba mieć albo dużo pieniędzy, albo mnóstwo szczęścia.
Reklama

Ile takich kubków powstało? Tego sieć nie ujawnia. Na razie wiadomo o dwóch sztukach. Pierwszy kubek można zdobyć, uczestnicząc w licytacji na stronie eBay poświęconej aukcjom charytatywnym. Został tam wystawiony we wtorek, 25 lutego. Po pierwszym dniu trwania aukcji w grze jest już 20 oferentów. Żeby się do niej włączyć, trzeba przebić cenę 30 tys. dolarów.

Ostateczna cena będzie pewnie znacznie wyższa. McDonald’s wycenia wartość kubka na 100 tys. dolarów, a aukcja potrwa do 6 marca. Pieniądze ze sprzedaży mają być przekazane fundacji Ronald McDonald House Charities (RMHC).

Szczęśliwiec, który go kupi, będzie mógł sobie urządzić królewską ucztę przy świecach. O taką oprawę McDonald’s także zadbał, proponując świeczki o zapachu kanapki McRoyal, czyli jak mówią w USA: ćwierćfunciaka z serem. Również z limitowanej serii.

Posiadaczami złotego kubka mogą zostać także ci, którzy nie dysponują większą gotówką. Muszą kupić Shamrock Shake i czekać na wynik losowania. Zła wiadomość: wspomniany napój można zamówić tylko w USA. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 28.05.2020
GBP 4.932 złEUR 4.426 złUSD 4.024 złCHF 4.149 zł

Sport


Sport

Reklama