Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Załadował wyposażenie sypialni na dach auta i... ruszył w drogę

Załadował wyposażenie sypialni na dach auta i... ruszył w drogę
Kierowca stracił prawo jazdy... (Fot. Getty Images)
Mieszkaniec południa Włoch załadował na samochód osobowy wyposażenie sypialni i ruszył w drogę na północ. Kiedy dojeżdżał do celu, został zatrzymany przez karabinierów do kontroli. Nie mogli oni uwierzyć w pojemność dachu auta i odebrali kierowcy prawo jazdy.
Reklama

Media podały wczoraj, że mężczyzna rozpoczął podróż z karkołomnym ładunkiem w Bari w Apulii i jechał do Savony w Ligurii. Przywiązał do dachu samochodu szafę, ramę łóżka i materac. Przejechał w ten sposób kilkaset kilometrów.

Gdy zjeżdżał z autostrady w rejonie miasta Carpi w regionie Emilia-Romania, załadowanym do granic możliwości pojazdem zainteresowali się karabinierzy. Ukarali kierowcę mandatem za przewóz ładunku niebezpiecznego dla innych użytkowników drogi, zabrali mu prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny.

Podczas szczegółowej kontroli funkcjonariusze odkryli też, że oprócz wyposażenia sypialni mężczyzna przewoził cztery rowery, kilka szafek kuchennych i garnki. 

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 13.09.2019
GBP 4.870 złEUR 4.340 złUSD 3.912 złCHF 3.961 zł

Sport


Reklama