Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wesley Snipes dołącza do obsady Księcia w Nowym Jorku 2!

Wesley Snipes dołącza do obsady Księcia w Nowym Jorku 2!
Wesley Snipes nie jest typem "grzecznego chłopca"... (Fot. Getty Images)
Raper Rick Ross i bohater kina akcji Wesley Snipes dołączyli do obsady sequela komedii 'Książę w Nowym Jorku'. W filmie swoje role powtórzą Eddie Murphy i Arsenio Hall.
Reklama

W filmie Johna Landisa z 1988 roku Murphy grał afrykańskiego księcia Akeema, który przybywa do Nowego Jorku, by znaleźć żonę. W romantycznej komedii zagrali także m.in. Arsenio Hall jako jego przyjaciel Semmi oraz James Earl Jones jako jego ojciec. Obraz zarobił 288 mln dol.

Scenariusz kontynuacji tego przeboju napisał Kenya Barris, znany z pracy przy komediowym serialu "Czarno to widzę" ("Black-ish"). W filmie ponownie zagrają Murphy i Hall, James Earl Jones powróci jako ojciec Akeema, Król Jaffe, a Paul Bates znów zagra ochroniarza Ohę.

Wesley Snipes wcieli się w generała Izziego, władcę kraju leżącego obok fikcyjnego królestwa rządzonego przez Jaffe. Rola Ricka Rossa nie została określona.

Eddie Murphy ponownie będzie bawił do łez! (Fot. Getty Images)

Obecnie Wesley Snipes uważany jest za jednego z najważniejszych afroamerykańskich aktorów Hollywood i zajmuje wysoką pozycję na miejscowej liście płac. Jedyną rzeczą, która psuje wizerunek artysty, są jego częste zatargi z policją: był zatrzymany za nielegalne posiadanie broni i aresztowany za przekroczenie prędkości na autostradzie. Odsiedział też trzyletni wyrok za przestępstwa podatkowe.

Raper Rick Ross Zadebiutował albumem "Port of Miami" w 2006 roku. Płyta odniosła sukces, debiutując na 1. miejscu notowania Billboard 200. Została sprzedana w ilości 187 tys. egzemplarzy w pierwszym tygodniu. W tych dniach na rynek trafi nowy album rapera "Port of Miami 2". 

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.08.2019
GBP 4.753 złEUR 4.352 złUSD 3.920 złCHF 4.007 zł

Sport


Reklama