Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Taylor Swift wsparła pokaźnym datkiem banki żywności w Edynburgu

Taylor Swift wsparła pokaźnym datkiem banki żywności w Edynburgu
Taylor daje dobry przykład! (Fot. PAP/EPA)
Podczas swojej trasy koncertowej 'The Eras Tour' Taylor Swift nie ogranicza się wyłącznie do występów scenicznych. Ważną częścią jej tournée jest także dobroczynność. O szczodrości nie zapomniała także w trakcie trwającego właśnie europejskiego tournée. O jej hojności przekonały się banki żywności w Edynburgu.
Reklama
Reklama

Tydzień temu fani Taylor Swift opanowali Edynburg. W trakcie trzech koncertów, od 7 do 9 czerwca, jedna z największych gwiazd estrady na świecie zabawiała swoimi przebojami zgromadzoną na Murrayfield Stadium publikę.

Jednak zanim 34-latka rozpoczęła swoje show, zadbała o to, by spełnić daną na początku trasy obietnicę, że dobra zabawa będzie szła w parze z dobrymi uczynkami. I podobnie jak czyniła to w Stanach Zjednoczonych, także w stolicy Szkocji zadbała o odpowiednie finansowe wsparcie tamtejszych banków żywności.

O geście artystki poinformowała organizacja Edinburgh Food Project, która prowadzi kilka takich banków. Instytucja nie przekazała, jaką sumą Swift wsparła ich działalność - mowa jednak o pokaźnej darowiźnie. "Kiedy fani zebrali się w piątek w Murrayfield na pierwszym z trzech koncertów, Edinburgh Food Project dowiedziało się, że Taylor Swift przekaże darowiznę na wsparcie banków żywności w całym mieście" – ogłosiła na Instagramie organizacja charytatywna.

Gest artystki instytucja pochwaliła także na platformie X, co pociągnęło za sobą łańcuszek dalszej pomocy. Tym razem od fanów piosenkarki, którzy także wsparli ten szczytny cel.

"Jesteśmy podekscytowani, że Taylor zdecydowała się wesprzeć banki żywności i wywrzeć trwały wpływ na Edynburg. Dla wielu ludzi to naprawdę ciężki czas, więc miło jest widzieć kogoś takiego jak Taylor, szerzącego takie pozytywne nastawienie" – przekazała magazynowi "People" dyrektorka Edinburgh Food Project, Bethany Biggar.

Dodała, że darowizny zostaną przeznaczone na działalność siedmiu banków żywności, należących do Edinburgh Food Project w całym mieście oraz na pomoc ponad 6 tys. osób w kryzysie.

Komentarze
  • Ogłupione społeczeństwo
    18 czerwca, 05:37

    Dlaczego w dzisiejszych czasach śpiewajace kobiety (często nawet z talentem) musza sie ubierać tak że wyglądem przypominają prostytutki. Ona może mieć milion talentów, miliony na koncie ale i tak swoim ubiorem i sprowadzaniem ludzi do grzechu i rozwiązłości ściąga na siebie karę. I co jej z tego talentu jak ściaga na siebie wieczną śmierć swojej duszy?

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.07.2024
GBP 5.0974 złEUR 4.2930 złUSD 3.9461 złCHF 4.4425 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama