Menu

Szczęście to wybór!

Szczęście to wybór!
Agnieszka Juszczyk zachęca do lektury swojej książki! (Fot. Facebook/ Agnieszka Juszczyk - Szczęście to wybór)
Ukazała się właśnie książka Agnieszki Juszczyk Szczęście to wybór. Można ją wygrać w naszym konkursie!
Reklama

"Nie mam wpływu na wiele czynników zewnętrznych, a w szczególności innych ludzi. Jestem człowiekiem popełniłam wiele błędów i zapewne jeszcze kilka mi się przytrafi. Jako obserwator swojego życia i tego, co się w nim dzieje, mogę jedynie odpowiednio zareagować , pielęgnować w sobie spokój, zrozumienie i pozwalać na człowieczeństwo" - pisze w swojej debiutanckiej książce Agnieszka Juszczyk.

Autorka opisuje w niej drogę do życia w zgodzie ze sobą. Pisze o tym, jak czuje i czego pragnie, pomimo że nie zawsze układa się jej idealnie, bo właśnie takie jest życie – nieperfekcyjne. 
Akceptacja tego, co nieuniknione przyczynia się do szczęśliwego życia, bo jeżeli wiemy, że nie możemy wszystkiego kontrolować, to zaczynamy czuć lekkość, uczymy się odpuszczać i zapraszamy szczęście do życia - przekonuje.

Już wkrótce, bo 11 maja w Londynie, podczas konferencji "Never Give Up" z Beatą Pawlikowską, będzie można porozmawiać z autorką i nabyć "Szczęście to wybór" - czyli zbiór przemyśleń i recept na poprawę jakości swojego życia. 

UWAGA KONKURS!

Książkę można nabyć TUTAJ, a wśród tych, którzy w kilku zdaniach odpowiedzą na pytanie, co czyni ich szczęśliw(sz)ymi ludźmi, rozlosujemy książki Agnieszki Juszczyk. Na odpowiedzi, nadsyłane na adres redakcja@londynek.net (prosimy w temacie wpisać SZCZĘŚCIE), czekamy do czwartku 25 kwietnia. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.10.2019
GBP 4.970 złEUR 4.279 złUSD 3.841 złCHF 3.885 zł

Sport


Reklama