Menu

Szczęście to wybór!

Szczęście to wybór!
Agnieszka Juszczyk zachęca do lektury swojej książki! (Fot. Facebook/ Agnieszka Juszczyk - Szczęście to wybór)
Ukazała się właśnie książka Agnieszki Juszczyk Szczęście to wybór. Można ją wygrać w naszym konkursie!
Reklama

"Nie mam wpływu na wiele czynników zewnętrznych, a w szczególności innych ludzi. Jestem człowiekiem popełniłam wiele błędów i zapewne jeszcze kilka mi się przytrafi. Jako obserwator swojego życia i tego, co się w nim dzieje, mogę jedynie odpowiednio zareagować , pielęgnować w sobie spokój, zrozumienie i pozwalać na człowieczeństwo" - pisze w swojej debiutanckiej książce Agnieszka Juszczyk.

Autorka opisuje w niej drogę do życia w zgodzie ze sobą. Pisze o tym, jak czuje i czego pragnie, pomimo że nie zawsze układa się jej idealnie, bo właśnie takie jest życie – nieperfekcyjne. 
Akceptacja tego, co nieuniknione przyczynia się do szczęśliwego życia, bo jeżeli wiemy, że nie możemy wszystkiego kontrolować, to zaczynamy czuć lekkość, uczymy się odpuszczać i zapraszamy szczęście do życia - przekonuje.

Już wkrótce, bo 11 maja w Londynie, podczas konferencji "Never Give Up" z Beatą Pawlikowską, będzie można porozmawiać z autorką i nabyć "Szczęście to wybór" - czyli zbiór przemyśleń i recept na poprawę jakości swojego życia. 

UWAGA KONKURS!

Książkę można nabyć TUTAJ, a wśród tych, którzy w kilku zdaniach odpowiedzą na pytanie, co czyni ich szczęśliw(sz)ymi ludźmi, rozlosujemy książki Agnieszki Juszczyk. Na odpowiedzi, nadsyłane na adres redakcja@londynek.net (prosimy w temacie wpisać SZCZĘŚCIE), czekamy do czwartku 25 kwietnia. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.08.2020
GBP 4.867 złEUR 4.398 złUSD 3.714 złCHF 4.081 zł

Sport


Sport

Reklama