Menu

Syn Jolie i Pitta zaczyna studia. Zaskakująca decyzja...

Syn Jolie i Pitta zaczyna studia. Zaskakująca decyzja...
Maddox (po lewej) dostał się na kilka uniwersytetów, ale wybrał Yonsei. (Fot. Getty Images)
Najstarsze z sześciorga dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta, 18-letni Maddox, rozpoczyna studia na kierunku biochemii na uniwersytecie w Seulu. Troskliwa matka towarzyszyła synowi w pierwszych chwilach na uczelni.
Reklama

Maddox podjął zaskakującą decyzję odnośnie studiów. Wybrał Yonsei University w Seulu, gdzie będzie kształcić się z zakresu biochemii. Wcześniej brał lekcje koreańskiego, poza tym interesuje się muzyką k-pop. W podróży do Korei Południowej towarzyszy mu słynna mama. W Internecie pojawił się filmik z wizyty Jolie na kampusie uczelni. Widać na nim, jak rozmawia ze studentami. W jej oczach można dostrzec łzy wzruszenia.

Aktorka była widziana z synem na koreańskiej uczelni już w listopadzie 2018 r. Wizyta w Seulu miała też związek z jej obowiązkami jako ambasadora dobrej woli Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców.

Maddox dostał się na kilka uniwersytetów, ale wybrał Yonsei, jeden z najlepszych koreańskich uniwersytetów. Studia rozpocznie we wrześniu. Aktorka jest dumna ze swojego syna.

Najstarsza latorośl aktorki ma korzenie azjatyckie. Aktorka adoptowała chłopca w Kambodży w 2002 r., gdy miał siedem miesięcy. W 2005 r. o adopcję Maddoksa wystąpił Brad Pitt, wówczas mąż Jolie. Trzy lata temu Maddox towarzyszył matce na planie filmu "Najpierw zabili mojego ojca", który reżyserowała. Film opowiada o krwawych rządach Czerwonych Khmerów w Kambodży. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 28.05.2020
GBP 4.932 złEUR 4.426 złUSD 4.024 złCHF 4.149 zł

Sport


Sport

Reklama