Menu

Ryan Gosling w dzieciństwie naśladował... Rambo

Ryan Gosling w dzieciństwie naśladował... Rambo
Dziś Gosling uchodzi za jedną z najspokojniejszych gwiazd Hollywood. (Fot. Getty Images)
Został wyrzucony ze szkoły po tym, jak przyniósł tam zestaw noży, którymi rzucał w swoich rówieśników. Ryan Gosling wziął przykład z Rambo, którego postacią zafascynował się po obejrzeniu 'Pierwszej krwi'. 12 listopada aktor świętował 39. urodziny.
Reklama

Ryan Gosling wychowywał się w Kanadzie w rodzinie mormonów. Jak przyznaje, ma złe wspomnienia z tego okresu, gdyż nie znosił podporządkowywać się zasadom i słuchać rozkazów innych. Doszło do tego, że charakterny chłopiec został nawet wyrzucony z szkoły.

Mając sześć lat, po obejrzeniu na kasecie wideo filmu „Rambo. Pierwsza krew”, Gosling przyniósł do szkoły zestaw noży do krojenia mięsa i rzucał nimi w stronę osób ze swojej klasy. Chciał być jak John Rambo. Aż trudno uwierzyć, jak niesforny mógł kiedyś być aktor, który uchodzi dziś za jedną z najspokojniejszych gwiazd Hollywood.

Gdy Sylwestra Stallone zapytano, kto powinien przejąć po nim rolę Rambo, ten wskazał na Goslinga. (Fot. Getty Images)

Po tym incydencie zdiagnozowano u niego ADHD. Aby zmniejszyć jego nadpobudliwość i pomóc mu w koncentracji, podawano mu metylofenidat. Aż do 10. roku życia nie umiał czytać. Rodzice Goslinga postanowili, że ich syn będzie uczyć się w domu. Powoli chłopiec zaczął wychodzić na prostą.

W 1992 r. Ryan dostał się do „Klubu Myszki Mickey”, produkowanego przez Disney Channel, gdzie występował razem z utalentowanymi dziećmi - Britney Spears, Christiną Aguilerą i Justinem Timberlake'iem. Podobno był w tym gronie czarną owcą.

Gdy Sylwestra Stallone kilka lat temu zapytano, kto powinien przejąć po nim rolę Rambo, ten wskazał właśnie Ryana Goslinga. W kontekście prowokacji z nożami, którą przeprowadził przed laty jego faworyt, ten wybór wydaje się jak najbardziej zasadny.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.09.2020
GBP 4.980 złEUR 4.548 złUSD 3.902 złCHF 4.210 zł

Sport


Sport

Reklama