Menu

Robbie Williams wraca do zespołu Take That. Ale tylko na jeden koncert

Robbie Williams wraca do zespołu Take That. Ale tylko na jeden koncert
Robbie znów z Take That! (Fot. Getty Images)
30 lat od ich pierwszego publicznego występu, członkowie Take That znów zaśpiewają w starym składzie, z Robbiem Williamsem na czele. Wezmą udział w specjalnym charytatywnym koncercie, który będzie transmitowany online.
Reklama

W pierwszej połowie lat 90. angielski zespół Take That ze swoimi tkliwymi balladami i tanecznymi piosenkami, jak np. "Back for good" i "Could it be magic", podbił cały świat. W 1995 r. z grupy odszedł Robbie Williams, a rok później nastąpił rozpad całej formacji. Boysband został reaktywowany bez udziału Williamsa w 2005 r. Niesforny piosenkarz wrócił do zespołu w latach 2010-2011, wspierając kolegów w nagraniu nowej płyty i biorąc udział w europejskiej trasie koncertowej. Od tamtej pory dołączał do trzech starych kolegów tylko z okazji pojedynczych występów.

Tak też stanie się ponownie w piątek 29 maja. Robbie, Gary Barlow, Mark Owen i Howard Donald wystąpią w koncercie transmitowanym na YouTube i na Facebooku (w obu przypadkach na kanałach brytyjskiej porównywarki usług finansowych, CompareTheMeerkat). Muzycy połączą się wirtualnie – każdy będzie w swoim domu. Środki zebrane z koncertu zostaną przeznaczone na leczenie muzykoterapią i wsparcie ekip koncertowych, które z powodu pandemii koronawirusa nie mogą wykonywać swojej pracy.

"Nie mogę się doczekać, by ponownie wystąpić z chłopcami. To zawsze przyjemność. Jeśli nie możemy wystąpić na stadionie, przyciągniemy stadion ludzi do nas" – stwierdził Williams. "Zapraszam was do siebie 29 maja. Strój, który będzie was obowiązywał, to kapcie i piżamy" – zwrócił się do fanów na swoim Instagramie. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.05.2020
GBP 4.983 złEUR 4.438 złUSD 4.050 złCHF 4.171 zł

Sport


Sport

Reklama