Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Powstanie film biograficzny o Eltonie Johnie

Powstanie film biograficzny o Eltonie Johnie
Elton John to już legenda muzyki rozrywkowej. (Fot. Getty Images)
Amerykańskie studio Paramount Pictures zgodziło się sfinansować i rozpowszechnić film o życiu brytyjskiego piosenkarza Eltona Johna. W roli głównej wystąpi Taron Egerton, znany z filmów Kingsman i Eddie The Eagle.
Reklama

Film biograficzny oparty na wydarzeniach z życia Eltona Johna wyreżyseruje Dexter Fletcher, który tworzy także biograficzną opowieść filmową "Bohemian Rhapsody" o życiu innego brytyjskiego piosenkarza, Freddie'go Mercury z grupy Queen, informuje AFP.

Scenariusz napisał Lee Hall, autor scenariusza do "Billy Elliot", poinformował rzecznik Paramount, potwierdzając wcześniejsze informacje pochodzące z portalu Deadline.

Rozpoczęcie zdjęć zaplanowano na lato tego roku, poinformował Paramount, a film będzie wyprodukowany przez Marv Films i Rocket Pictures, firmę produkcyjną Eltona Johna, związaną z projektem.

71-letni piosenkarz ogłosił pod koniec stycznia, że od września rozpocznie swą ostatnią światową trasę, która powinna liczyć około 300 koncertów i zakończyć się w 2021 roku. W ciągu ponad pięćdziesięciu lat swej kariery muzycznej Elton John sprzedał ponad 250 milionów płyt.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.08.2018
GBP 4.801 złEUR 4.300 złUSD 3.769 złCHF 3.784 zł

Sport


Reklama