Menu

Powstała aplikacja randkowa tylko dla miłośników kotów

Powstała aplikacja randkowa tylko dla miłośników kotów
Czy mężczyźni z kotami są postrzegani jako mniej męscy?... (Fot. PAP)
Dziś platformy randkowe są już bardzo wyspecjalizowane. Ta najnowsza wymaga posiadania kota lub przynajmniej deklaracji, że darzy się te zwierzęta sympatią.
Reklama

Strony i fora randkowe proponują użytkownikom testy, które mają pomóc w łączeniu osób o podobnych upodobaniach. Trzeba (lub można) odpowiedzieć na pytania typu: Introwertyczność czy ekstrawertyczność? Palenie czy niepalenie? Coldplay czy AC/DC. Starość czy młodość? W końcu: Pies czy kot?

Po przeanalizowaniu rynku wirtualnych randek, siostry Leigh i Casey Isaacson uznały, że większość różnic da się pogodzić, gdy w grę wchodzi prawdziwa miłość. Ale jednej nie: „Pies czy kot". A że one należą do frakcji, która kocha koty, wymyśliły aplikację, do której mogą się zapisać jedynie miłośnicy oraz właściciele kotów.

Aplikacja nazywa się „Tabby". Pozwala osobom szukającym miłości lub seksu: „spotykać się ze sobą, planować przyjazne dla kotów randki, otrzymywać oferty od firm zajmujących się kotami i udostępniać filmy, zdjęcia i historie, na których domowe koty są w swoim żywiole".

To szansa zwłaszcza dla tych mężczyzn, którzy przyznają się do sympatyzowania z kotami. A niewielu ma już odwagę się do tego przyznać po niedawnej publikacji badań naukowców, z której dowiedzieli się, że przez to dużo tracą w tradycyjnych aplikacjach randkowych. Bo postrzegani są jako mało męscy i bardziej neurotyczni. Badanie przeprowadzone na Colorado State University wykazało – w skrócie – że kobiety rzadziej odzywają się do mężczyzn, którzy przyznają, że kochają koty.

Aplikacja ma zostać uruchomiona w Międzynarodowym Dniu Kota, który przypada na dzisiaj - 8 sierpnia. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 18.09.2020
GBP 4.881 złEUR 4.457 złUSD 3.759 złCHF 4.138 zł

Sport


Sport

Reklama