Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Platforma Steam wprowadziła płatności złotówkowe

Platforma Steam wprowadziła płatności złotówkowe
Steam wprowadza zmiany dla Polaków. (Fot. Twitter/@Realconcours11)
Największa na świecie platforma dystrybucji cyfrowej gier Steam wprowadziła możliwość dokonywania płatności w dziesięciu nowych walutach, w tym w złotych polskich, a także wsparcie techniczne dla nowych metod płatności.
Reklama

Razem ze złotym polskim do listy walut obsługiwanych przez należącą do Valve platformę dołączyły m.in. hrywny ukraińskie. Wśród akceptowanych metod płatności znalazły się polskie Przelewy24 obok dotychczasowych, np. PayPal i płatności kartą.

Dotychczas polscy klienci Steama zmuszeni byli dokonywać zakupów w euro.

Informacja o planowanym poszerzeniu listy walut obsługiwanych przez należącą do Valve platformę wyszła na jaw już w połowie września. Wprowadzenie transakcji złotówkowych o ponad tydzień poprzedza doroczną jesienną wyprzedaż Steama.

W wyniku wprowadzenia płatności w złotych polskich produkty, których ceny nie zostały jeszcze przewalutowane przez sprzedawców, przestały być dostępne do kupienia przez polskich klientów. 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.09.2018
GBP 4.804 złEUR 4.309 złUSD 3.662 złCHF 3.818 zł

Sport


Reklama