Menu

Oto gwiazdy bez komórek...

Oto gwiazdy bez komórek...
Robbie Williams nie ma komórki! (Fot. Getty Images)
Choć jest jedną z najpopularniejszych gwiazd muzyki pop w Wielkiej Brytanii, a jego konto na Instagramie obserwuje 2 mln użytkowników, Robbie Williams wyznał, że od 2006 r. nie ma telefonu komórkowego. W tym postanowieniu nie jest odosobniony.
Reklama

"Nie mam telefonu od 2006 roku. Zawsze jestem przy komputerze, zawsze mam wi-fi... Pozbyłem się telefonu, ponieważ ich nie lubię" - Robbie Williams wyznał podczas programu Back of the Net. Przyznał, że jego profilami w mediach społecznościowych zarządzają inni.

Williams nie jest jedyną gwiazdą, która stroni od telefonów komórkowych. W 2016 r. Elton John powiedział, że nie jest posiadaczem takowego, skarżył się również na ich powszechne użycie.

"Zanim w telefonach komórkowych zostały zainstalowane aparaty, mogłeś pozwolić sobie na szaleństwo i nikt nie był w stanie zrobić ci zdjęcia - co zresztą zdarzało mi się wiele razy. Niestety, wszystko się zmieniło wraz z pojawieniem się technologii. Teraz wyjście to wyzwanie" - przyznał Elton John.

Elton John nie jest zwolennikiem smartfonów... (Fot. Getty Images)

Do tego grona dołączają również aktorka Shailene Woodley, a także reżyser Werner Herzog, który brak telefonu argumentował względami bezpieczeństwa. "Lubię być czasem niedostępny. A jednocześnie lubię wiedzieć, że żaden haker lub żaden wrogi rząd nie byłby w stanie mnie wyśledzić" - uzasadnił swoją decyzję reżyser.

Podobne ustępstwa od wszechobecnej technologii poczynił nagradzany Oscarem aktor Eddie Redmayne, który porzucił smartfon na rzecz staromodnego telefonu bez dostępu do internetu. "Zalew e-maili był ciągły i próbowałem za tym nadążyć, kosztem życia i tego tu i teraz" - stwierdził.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 29.09.2020
GBP 5.052 złEUR 4.583 złUSD 3.923 złCHF 4.250 zł

Sport


Sport

Reklama