Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Na czym zarabia krocie Kim Kardashian?

Na czym zarabia krocie Kim Kardashian?
Kim Kardashian nie narzeka na brak pieniędzy i doskonale wie, jak mieć ich coraz wiecej... (Fot. PAP/EPA)
Jak wiadomo, pieniądze nie śmierdzą, a czasem mogą wręcz pachnieć. Kim Kardashian wywołała prawdziwe poruszenie w przemyśle perfumeryjnym. Firmowane przez nią zestawy przyniosły jej astronomiczne zyski. Tylko podczas jednego dnia sprzedaży zarobiła ona 10 milionów dolarów.
Reklama

Od dłuższego czasu Kim Kardashian zapowiadała swoim fanom premierę nowości: trzech rodzajów perfum umieszczonych we flakonikach w kształcie kryształków. Trzy zapachy bazujące na aromacie gardenii miały swą premierę w minioną w środę i od razu wygenerowały astronomiczne zyski. Jak donosi portal TMZ, perfumy Kim przyniosły 10 milionów dolarów w ciągu jednego dnia sprzedaży na całym świecie. Mistrzyni autopromocji nie omieszkała podziękować swoim fanom na Snapchacie.

Kim Kardashian nie jest jedyną celebrytką, która pokusiła się o tworzenie własnych kolekcji kosmetyków do makijażu, a teraz także i perfum. Jej siostra Kylie jako pierwsza z Kardashianek rozpoczęła wcześniej sprzedaż kolekcji szminek. Z kolei barbadoska wokalistka Rihanna firmuje swoją twarzą markę kosmetyczną Fenty Beauty. Czy to powód do dumy? Zdecydowanie tak: niedawno magazyn "Time" umieścił Fenty Beauty wśród 25 najlepszych innowacji roku 2017.

Czy podobny sukces odnotuje na swoim koncie także i Kim Kardashian? Jej perfumy o nazwach: Crystal Gardenia, Crystal Gardenia Citrus oraz trochę cięższy zapach - Crystal Gardenia Oud sprzedają się świetnie. Cena, w zależności od wielkości flakonika, wynosi 150-250 zł. Fanki Kim kupują te perfumy w ciemno, wystarczy im informacja, że to zapach z linii celebrytki.

Komentarze


  • Fan Clarksona
    22 listopada 2017, 05:30

    Kto chcialby ta kur... ogladac jeszcze? Takie pustaki jak ona..

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.09.2018
GBP 4.812 złEUR 4.293 złUSD 3.640 złCHF 3.809 zł

Sport


Reklama