Menu

Miley Cyrus ścigana przez UFO?...

Miley Cyrus ścigana przez UFO?...
Okazuje się, że Miley to wokalistka z rockowym głosem i duszą. (Fot. Getty Images)
Piosenkarka powiedziała, że pracuje nad nowym albumem. Mają się na nim znaleźć jej interpretacje przebojów zespołu Metallica. W tej samej rozmowie przyznała też, że nabyła paczkę marihuany i była ścigana przez UFO.
Reklama

Niepokorna artystka w rozmowie z Rickiem Owensem, opublikowanej przez magazyn "Interview", opowiedziała, jak jechała samochodem ze swoim przyjacielem przez San Bernardino, gdy nagle dostrzegła obiekt, który wyglądał jak latający, migający światełkami, pług śnieżny. Nawiązała nawet kontakt wzrokowy z ufoludkiem, co spowodowało, że nie mogła się otrząsnąć przez pięć dni. Sądziła, że po nią wrócą. Co prawda przyznała, że wcześniej kupiła paczkę marihuany, ale i tak uważa, że nie jesteśmy sami we wszechświecie.

Artystka oświadczyła także, że pracuje nad coverami Metalliki, a efektem tej pracy będzie płyta. Zaznaczyła, że nie była z początku pewna, czy to ma sens, ale teraz jest do tego projektu już nastawiona bardzo entuzjastycznie.

Jeśli to prawda (z coverami Metalliki), to zapowiada się bardzo ciekawy album. Jeden z przebojów heavymetalowej supergrupy, "Nothing Else Matters" z 1991 roku, Miley Cyrus wykonuje podczas występów na żywo i wygląda (oraz brzmi) to znakomicie. Zobaczcie...

Komentarze
  • Kazik
    24 października, 19:30

    Jak jara maryśkę to nic dziwnego, że ściga ją UFO.

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.11.2020
GBP 4.979 złEUR 4.478 złUSD 3.736 złCHF 4.136 zł

Sport


Sport

Reklama