Menu

Lindsay Lohan powraca do gry...

Lindsay Lohan powraca do gry...
Lindsay Lohan na pewien czas wycofała się z show-biznesu, ale zdecydowała, że już czas na powrót. (Fot. PAP/EPA)
35-letnia aktorka pozostawała w medialnym cieniu już od pewnego czasu. Po długim filmowym niebycie gwiazda znana z takich tytułów, jak 'Nie wierzcie bliźniaczkom' czy 'Wredne dziewczyny', powróci w świątecznej produkcji Netfliksa. A jej głos będzie można usłyszeć w jej autorskim podcaście.
Reklama

Lindsay Lohan sławę przyniosły jej dziecięce i nastoletnie dokonania filmowe, zaś medialny rozgłos zyskała dzięki pijackim ekscesom, o których rozpisywała się prasa brukowa. W licznych wywiadach aktorka mówiła wówczas o swoich zmaganiach z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. W efekcie z roku na rok odchodziła w medialny niebyt. Na jakiś czas Lohan postanowiła zatem świadomie usunąć się w cień pomieszkując trochę w Europie i Dubaju.

Jej nazwisko przywołał Netfliks, a konkretnie nowa świąteczna produkcja platformy, do której zdjęcia rozpoczną się w listopadzie. Wiadomo już, że będzie to film z gatunku komedii romantycznych, w którym Lohan wciela się w postać rozpieszczonej dziedziczki hotelowej fortuny, która ulega wypadkowi na nartach i doznaje amnezji. Opiekę nad nią sprawować będzie przystojny właściciel hotelu i jego córka.

To jednak nie wszystko. Aktorka postanowiła nie tylko wrócić do grania, ale również spróbować swoich sił za mikrofonem i stworzyć autorski podcast we współpracy ze specjalizującym się w produkcji treści cyfrowych Studiem 71. W nienazwanym jeszcze podcaście, którego premiera planowana jest na koniec tego roku lub początek 2022 roku, "Lohan będzie mogła odkryć skrywaną dotąd część siebie". Tak przynajmniej twierdzą producenci jej podcastu. Cokolwiek kryje się za tą lakoniczną zapowiedzią, sama aktorka zdradziła nieco więcej szczegółów na temat projektu. Przyznała bowiem, że "nie może się doczekać intymnych rozmów z przyjaciółmi i ekspertami z różnych dziedzin".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.10.2021
GBP 5.4327 złEUR 4.5841 złUSD 3.9428 złCHF 4.2637 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama