Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Kto jest najbardziej wpływowy na Twitterze?

Kto jest najbardziej wpływowy na Twitterze?
Wśród panów zwyciężył popowy wokalista Liam Payne, znany z One Direction. (Fot. Getty Images)
Piosenkarki, celebrytka i prezenterka TV to najbardziej wpływowe panie na Twitterze. Numer jeden to Taylor Swift. Wśród panów zwyciężył Liam Payne - wokalista boys bandu One Direction. W pobitym polu pozostawił obecnego i byłego prezydenta USA...
Reklama

Za najbardziej wpływową kobietę na Twitterze w 2018 roku uznana została Taylor Swift, amerykańska piosenkarka, autorka tekstów, instrumentalistka i aktorka.

Swift wprzedziła swoją rodaczkę, również piosenkarkę i aktorkę, Katy Perry, znaną celebrytkę Kim Kardashian i kolejną Amerykankę, Demi Lovato - piosenkarkę, kompozytorkę, reżyserkę klipów wideo, znaną z amerykańskiej edycji programu X Factor, gdzie zasiadała w jury.

Pierwszą piątkę wpływowych kobiet Twittera zamyka zdobywczyni nagrody Emmy, scenarzystka i aktorka, która prowadzi własny talk-show - Ellen DeGeneres.

Wśród panów zwyciężył popowy wokalista Liam Payne, znany z One Direction. W pobitym polu pozostawił wyjątkowo aktywnego na Twitterze prezydenta USA Donalda Trumpa, oraz byłego lokatora Białego Domu Baracka Obamę.

W pierwszej piątce znaleźli się jeszcze popowy gwiazdor Justin Bieber i król futbolu - Cristiano Ronaldo.

Ranking osób, których wpisy na Twitterze najbardziej oddziaływały na pozostałych użytkowników sporządziła zajmująca się badaniem mediów społecznościowych firma "Brandwatch".

Twitter to serwis społecznościowy udostępniający usługę mikroblogowania założony 21 marca 2006 roku. Zarejestrowany użytkownik może wysyłać i odczytywać tak zwane tweety, krótkie wiadomość (maks. 280 znaków) wyświetlane na profilu autora wpisu oraz pokazywana użytkownikom, którzy obserwują dany profil.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.09.2019
GBP 4.906 złEUR 4.343 złUSD 3.927 złCHF 3.961 zł

Sport


Reklama