Menu

Kelly Clarkson nagrywa wyjątkową płytę...

Kelly Clarkson nagrywa wyjątkową płytę...
Piosenkarka opowie o swoich emocjach na najnowszej płycie... (Fot. Getty Images)
Artystka nie ukrywa, że płyta, nad którą teraz pracuje, będzie jedną z najbardziej osobistych w jej życiu. 'Jest szczera' - oznajmia, podkreślając, że praca nad nią, miała też działanie terapeutyczne.
Reklama

Artystka, która w czerwcu, po siedmiu latach małżeństwa złożyła pozew o rozwód, nie ustaje w pracy. Emocje związane z rozstaniem z ojcem jej dwójki dzieci, Brandonem Blackstockem, zamienia w utwory muzyczne. 38-letnia laureatka nagrody Grammy ubolewa nad tym, że jej 4-letnia córka River i 6-letni syn Remington mają takie doświadczenia.

Jednocześnie ostro wystąpiła przeciwko internautom, którzy sugerowali, że małżeństwo jej nie wyszło, gdyż ma zbyt wiele obowiązków zawodowych. "WOW" - napisała wtedy Kelly Clarkson na Twitterze. "Nie ma to jak próbować zawstydzać kobietę, że ma etykę pracy i sugerować, że nie jest dość dobrą matką" - dodała.

Kelly Clarkson jeszcze niedawno była tak szczęśliwa... (Fot. Getty Images)

W ostatnim zaś programie telewizyjnym, "Sunday Today z Williem Geistem", serdecznie podziękowała wszystkim tym, którzy pomogli jej przetrwać ostatni rok, który był dla niej wyjątkowo ciężki.

Artystka nie będzie jedyną, która daje upust emocjom związanym z rozstaniem na płycie. Mistrzynią w opisywaniu swoich byłych partnerów w utworach jest Taylor Swift. Beyonce tematowi kryzysu w jej związku poświęciła całą płytę, zaś Jennifer Lopez kilka utworów.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 28.10.2020
GBP 5.100 złEUR 4.619 złUSD 3.931 złCHF 4.311 zł

Sport


Sport

Reklama