Menu

Jim Carrey jest nudystą i... zachęca innych!

Jim Carrey jest nudystą i... zachęca innych!
Carrey namawia do wstąpienia w szeregi... nudystów. (Fot. Getty Images)
To, że aktor lubi spędzać czas w ubraniu niekompletnym, a najlepiej bez, nie jest tajemnicą, Przy okazji promocji swojego najnowszego filmu poszedł jednak krok dalej. Zaczął namawiać także innych do wstąpienia w szeregi nudystów.
Reklama

Odkąd tylko zaczął spędzać więcej czasu w swojej rezydencji na Hawajach, a mniej na przyjęciach, 58-letni gwiazdor wyraźnie odżył. I choć nie ukrywa, że czasem dopadają go jeszcze negatywne, niszczące emocje, to coraz lepiej sobie z nimi radzi.

"Wciąż dokonuję złych wyborów. Dotyczy to pracy, kobiet, jedzenia" - zdradza w wywiadzie. "Na szczęście mam swoje rytuały tutaj" - opowiada celebryta.

Jim uważa, że najbliższy kontakt z naturą zapewnia strój Adama. (Fot. Getty Images)

"Wstaję o 5 rano i biegnę nad ocean. Wiem, że o takiej godzinie będę tam zupełnie sam" - dodaje. "Dlatego bez strachu, że kogokolwiek wprawię w zażenowanie, pływam nago. To najbliższy kontakt z naturą i jestem pewien, że każdy powinien tego zaznać. To jest czyste dobro" - przekonuje.

Życie jakie prowadzi na Hawajach, zdaje się sielanką. Spacery, niespieszne przejażdżki rowerem, święty spokój. To jest to, czego po ostatnich latach, gwiazdor potrzebuje najbardziej.

Za nim bowiem depresja, walka z nałogami, samobójstwo narzeczonej i walka o odzyskanie dobrego imienia po oskarżeniu, że przyczynił się do jej śmierci. Jim Carrey regenerował się emocjonalnie i fizycznie bardzo długo. Ale skutecznie.

Przed nim premiera jego najnowszego filmu "Sonic. Szybki jak błyskawica".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 02.04.2020
GBP 5.207 złEUR 4.577 złUSD 4.192 złCHF 4.332 zł

Sport


Reklama