Menu

Jennifer Aniston "chrząkała jak prosię"?...

Jennifer Aniston "chrząkała jak prosię"?...
Aniston ma tik wokalny? Na pewno teraz wszyscy będą sprawdzać... (Fot. PAP/EPA)
Tiktoker o pseudonimie cts.trphe wywołał konsternację u wielbicieli serialu 'Przyjaciele', a w szczególności u tych, którzy upodobali sobie postać Rachel Green, granej przez Jennifer Aniston. Odkrył bowiem, że aktorka przed każdą kwestią, która miała być zabawna - chrząkała jak mały prosiak.
Reklama

Pewien użytkownik Tik Toka wytropił u Jennifer Aniston tik wokalny. Gdy występowała w "Przyjaciołach" nad wyraz często pochrząkiwała na początku swoich kwestii. Nagranie, w którym tiktoker zebrał jej nieartykułowane dźwięki, stało się viralem.

"To, co zamierzam powiedzieć, może zrujnować ci życie. Więc jeśli jesteś fanem Przyjaciół, pomiń to nagranie" – ostrzega w swoim filmiku tiktoker. W końcu wyjawia w czym rzecz: "Jennifer Aniston ma pewnego rodzaju tik wokalny, który wykonuje na początku każdej kwestii, którą mówi. Bardzo trudno jest to odzobaczyć, jeśli to raz wychwycisz".

Tiktoker wybrał kilkanaście urywków z "Przyjaciół", w których Aniston pochrząkuje i zmontował je razem. Okazuje, że specyficzny tik pojawia się u aktorki zwłaszcza przed wypowiedzeniem tych zdań, które mają mieć żartobliwy charakter.

Czy Aniston oduczyła się już pochrząkiwania i uniknie tej maniery podczas kręcenia specjalnego odcinka kultowego sitcomu, który zapowiedziało HBO? Czas pokaże. Miał on mieć premierę już w maju 2020 r., ale pandemia pokrzyżowała filmowcom szyki. Niedawno szefowa HBO zapowiedziała, że Aniston, a także David Schwimmer, Matt LeBlanc, Courteney Cox i Lisa Kudrow wejdą na plan nadchodzącej wiosny. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.04.2021
GBP 5.2755 złEUR 4.5541 złUSD 3.7737 złCHF 4.1257 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama