Menu

Gromee skomponował utwór na cześć pracowników służby zdrowia

Gromee skomponował utwór na cześć pracowników służby zdrowia
Gromee i Lukas Meijer. (Fot. PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński)
Hope (Glory to the Heroes) to tytuł opublikowanego wczoraj utworu, którego autorami są Gromee oraz pianista Marcin Nierubiec. Część zysków ze sprzedaży singla producent przekaże walczącym z pandemią szpitalą z Krakowa.
Reklama

Utwór powstał niedawno, już w trakcie pandemii. Intencją jej autorów było złożenie hołdu bohaterom ostatnich dni - lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym i innym pracownikom służby zdrowia zaangażowanym w walkę z pandemią koronawirusa.

"Kochani, od tygodni wszyscy spędzamy czas podobnie, w domach, z bliskimi. To dla nas wszystkich trudny czas. Wiele nerwów, wiele stresów i ograniczeń. Ten okres jest dla nas także sprawdzianem z naszej odpowiedzialności, odpowiedzialności za bliskich, za nas samych, ale i za społeczeństwo. Nasza walka to najczęściej pozostanie w domach. Jednak są ludzie którzy zostawiają bliskich, zostawiają swoje cztery ściany i wychodzą walczyć dla nas. Są to lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki i cała służba zdrowia. To Oni na pierwszej linii frontu walczą z wirusem. Walczą! Jestem tego pewny! To niesamowite. Nie mogłem być obojętny na to, siedząc w domu, siedząc w studiu… właśnie z tego powodu razem z moim serdecznym kolegą, pianistą, kompozytorem Marcinem Nierubcem napisaliśmy utwór dla lekarzy, ratowników, pielęgniarek i wszystkich służb medycznych" – napisał na swoim facebooku Gromee.

Producent muzyczny zapowiedział jednocześniezęść zysków Gromee przeznaczy na walkę z koronawirusem w swoim rodzinnym mieście Krakowie. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 28.05.2020
GBP 4.932 złEUR 4.426 złUSD 4.024 złCHF 4.149 zł

Sport


Sport

Reklama