Menu

Eva Minge krytykuje...Madonnę!

Eva Minge krytykuje...Madonnę!
Madonna w kreacji z Met Gali. Twarz też jakby "odświeżona"... (Fot. Instagram/@Madonna)
Projektantka mody jest wyraźnie zniesmaczona tym, co na gali VMA oraz Met Gali zaprezentowała 63-letnia Madonna. W osobistym wpisie na Instagramie wytknęła jej epatowanie golizną, które — jej zdaniem — nie przystoi kobiecie w wieku 'bardzo dorosłym'.
Reklama

"Rozważę SUBIEKTYWNIE przykład, jakby to było, gdyby Madonna (jest tu tylko przykładem nas wielu, kobiet po półwieczu, czy szóstej dziesiątce) zaskoczyła kompletnie innym wizerunkiem. Spokojnym, klasycznym, np. męski garnitur w damskim wydaniu bez insygniów królowej na wierzchu, włosy upięte na gładko, dobry makijaż i tyle. Gdyby wrzuciła klasę zamiast udowadniania, że nadal jest gorąca" - docięła piosenkarce Eva Minge.

Na tym nie poprzestała, zaznaczając, że według niej Madonna "gorąca nie jest". Podobnie, jak inne kobiety w podobnym wieku. "Jak bardzo byśmy nie chciały walczyć z upływem czasu i udowadniać, że nasze ciało jest nadal max. trzydzieści plus, to nie jest. I nie pomogą białe welony czy inne firanki, bo stajemy się wówczas karykaturalne, a nie oryginalne" - stwierdziła Eva Minge.

Projektantka zauważyła ponadto, że "czas można podkreślić, złagodzić, ale nie oszukać" i bardzo by chciała, żeby kobiety w jej wieku i starsze (ona sama ma 54 lata) były "piękne, nie śmieszne". Poza tym jej zdaniem zawsze pojawi się na imprezie ktoś, kto ją "skradnie". Tak, jak w tym przypadku Meghan Fox, która – przypomnijmy – również wystąpiła w kreacji, która więcej odsłaniała, niż zasłaniała.

Czy kobietom w określonym wieku mniej wolno w kwestiach ubioru? Tak uważa Eva Minge. Ale zdaje się, że gwiazdy takiej jak Madonna to nie dotyczy. (Fot. Jason Kempin/Getty Images for IMG)

Minge podsumowała swój wpis słowami, że chciałaby nie czuć zażenowania, patrząc na kobiety w wieku "bardzo dorosłym", na co jej followersi zareagowali dwojako. Wielu zgodziło się z projektantką, że styl Madonny jest żenujący. Inni wyrazili oburzenie.

"Dziwnie się czyta takie słowa od osoby o takim wyglądzie i przebytej drodze, jak Pani. Większe perełki można spotkać codziennie na ulicy, niemniej jednak niech każdy nosi się, jak chce. W zgodzie z samym sobą i bez rozpatrywania tego u innych" - napisała jedna z internautek.

"Nie zauważyłam, abym ganiała z gołym tyłkiem po czerwonym dywanie, a jeżeli mowa o moim wyglądzie, to nie oceniałam wyglądu, a strój" - odcięła się od razu Minge. Internauci nie uznali jednak wątku za zakończony. "Czas można podkreślić, załagodzić, ale nie oszukać to są Pani słowa, więc po co Pani tyle zabiegów z medycyny estetycznej?" - próbowała kontynuować inna internautka. Na to Minge już nie odpowiedziała.

Sama Madonna do pretensji Evy Minge się nie odniosła. Godzinę później na swoim profilu opublikowała za to sporo kolejnych zdjęć z gali Met. Swój post podpisała: "My Own private Met Gala". Co na to Eva Minge?

Komentarze
  • TylkoMysle
    16 września, 12:54

    Kto to jest Eva Minge , pierwsze slysze , . z kad ta pania wzieli?

  • Satyr
    17 września, 01:43

    Nie szata zdobi czlowieka,Myszko.

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 15.10.2021
GBP 5.4083 złEUR 4.5733 złUSD 3.9413 złCHF 4.2691 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama