Menu

Ekscentryczne detale na wybiegach

Ekscentryczne detale na wybiegach
Propozycje na lato od Louis Vuitton... (Fot. Getty Images)
Lato jest idealną porą do podejmowania odważnych, modowych wyborów. Magazyn 'Vogue' wskazuje sześć śmiałych trendów do skopiowania, zauważonych na ostatnich pokazach mody.
Reklama

Pokazy na sezon wiosna/lato 2020 stawiają na światło i odważne wybory. Koszula hawajska, cieniowany t-shirt, okulary rowerowe... W modowych trendach do wypróbowania jest sporo ekscentryczności.

Koszula hawajska. Kiedy myślimy o tropikalnych nadrukach, przychodzi nam na myśl Leonardo DiCaprio w filmie Baza Luhrmanna "Romeo i Julia" Długo wyśmiewana jako symbol złego gustu, koszula hawajska powróciła w ostatnich sezonach, na pokazach takich marek jak Louis Vuitton, Balenciaga, MSGM, Palm Angels czy Prada. Daje możliwość doenergetyzowania sezonowej garderoby.

Cieniowana, farbowana koszulka tie and dye. Kultowy strój epoki Woodstocku nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Letni must-have, bez względu na to, czy zdecydujesz się na zabawę kolorem, czy psychodelicznym drukiem - wylądował znów na wybiegach i ulicach. Batikowe farbowanie znów na topie.

Koszula hawajska to "must have" letniej garderoby. (Fot. Getty Images)

Rowerowe gogle. Oprawki sportowe stały się flagowym trendem lata 2019 r. Kolarskie okulary? One sprawią, że trafisz na modowe szczyty.

Babcina chusteczka na głowę. Wprowadzona przez A$AP Rocky, chusteczka babci, z akcentami w stylu vintage, jest teraz na głowach... mężczyzn! Śmiałe posunięcie, również hit lata.

Bob. Zrezygnuj z czapki. Od Jacquemusa do Fendi przez Versace, bob jest niezbędną fryzurą do prezentowania tego lata.

Uprząż jako element odzieży. Kto powinien nosić uprząż? Zaproponował ją Virgil Abloh, który wykorzystał ją w swoim pierwszym pokazie mody Louis Vuitton. Widziana była u Timothée Chalameta podczas gali 76. Złotych Globów, nosił ją Michael B. Jordan czy chińska gwiazda Kris Wu... Można się spodziewać, że uprząż tego lata pojawi się także na ulicach. 

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.09.2020
GBP 4.980 złEUR 4.548 złUSD 3.902 złCHF 4.210 zł

Sport


Sport

Reklama