Menu

Doda ogłasza, że znów jest szczęśliwa: "Rok żyłam w mroku..."

Doda ogłasza, że znów jest szczęśliwa: "Rok żyłam w mroku..."
Doda podzieliła się bardzo osobistym doświadczeniem... (Fot. PAP/Marcin Gadomski)
Ostatni rok był dla Dody trudnym okresem. Musiała się mierzyć z problemami nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym. Jak wyznała niedawno, miała chwile zwątpienia, że kiedykolwiek uda się jej wyjść na prostą. Jednak w najnowszym poście na Instagramie artystka oznajmiła, że trudny etap ma już za sobą i znowu czuje się szczęśliwa.
Reklama

Rozstanie z mężem, długo odkładana decyzja o rozwodzie, poczucie porażki – Doda otwarcie informuje już o tym, że jej małżeństwo z Emilem Stępniem nie należało do udanych. Jednak sprawa ich rozstania jest bardzo skomplikowana, ponieważ parę łączyły nie tylko sprawy prywatne, ale także zawodowe. Razem stoją za produkcją filmu "Dziewczyny z Dubaju", który wciąż czeka na premierę i nie wiadomo, czy w ogóle do niej dojdzie. Pierwotnie data wejścia filmu do kin była przekładana z powodu pandemii i zamkniętych kin. Teraz pojawiły się problemy prawne, bowiem autor książki, na podstawie której powstał scenariusz "Dziewczyn z Dubaju", Piotr Krysiak, wypowiedział producentom umowę, co może zablokować wprowadzenie filmu do kin.

Wejście w świat filmu u boku Emila Stępnia miało być dla Dody otwarciem drzwi do wielkiej kariery w nowej branży, a stało się źródłem niekończących się problemów. O tym, że przeżywała ciężki czas, Doda opowiedziała w jednej z niedawnych relacji na Instagramie, gdy razem z przyjacielem Maxem Hodgesem jechała w odwiedziny do swoich rodziców. "Słuchajcie, kiedy ostatni raz jechałam tą drogą, to miałam 150 na liczniku i zamknęłam oczy" - zdradziła Doda, jednak od razu dodała: - "Teraz już nie chcę zamykać oczu. Od każdego dna można się odbić. Wierzę, że tak jest" – dodała piosenkarka. Jej wyznane bardzo zaniepokoiło fanów, którzy zaczęli się zastanawiać, czy Doda miała myśli samobójcze. Gwiazda jednak nie wypowiedziała się więcej na ten temat.

Najnowszy wpis na Instagramie potwierdza, że zły okres artystka ma już za sobą. Po raz kolejny gwiazda pokazała się u boku Maxa Hodgesa, z którym spędza obecnie każdą wolną chwilę. "Wyrzucę to z siebie, bo wiem, że dam tym siłę innym: ROK żyłam w mroku. W końcu wyszło słońce... w Warszawie też" – zapewniła. I dała do zrozumienia, że w jej życiu pojawił się człowiek, który pomógł jej na nowo nabrać życiowej energii. "Czasami nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo możemy zniszczyć czyjąś wolę życia lub na nowo ją rozpalić. Korzystajcie z tej mocy z mądrym sercem. Za dużo już pożegnalnych listów" – zakończyła wpis Doda.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.10.2021
GBP 5.4395 złEUR 4.6018 złUSD 3.9502 złCHF 4.3054 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama